Wpis z mikrobloga

Support PUBG to jest jakaś paranoja. Ponad rok temu skradli mi dostęp do konta Steam. Udało mi się go odzyskać ale PUBG został zbanowany permem. Pisałem jakieś 2 tyg temu aby odblokowali mi konto, przesłałem wszystkie przez nich wymagane informacje wraz z zabezpieczeniem konta przez Steam Guard Mobile, jedyne co dostałem to info że muszą przyjrzeć się sprawie. #!$%@?, przez 2tyg.

#pubg #gry #playerunknown #zalesie
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czuowiekzblizna: to lepiej kupić nowe konto z pupgiem, czy założyć nowe i kupić sam klucz?

Pytanie czy ma to jeszcze sens, dawno nie grałem i słyszałem ostatnio sporo negatywnych opinii na temat zmian w grze. Nie wiem czy wydawać drugi raz pieniądze, choć z drugiej strony to tylko 50zl.

Klimat gry i model rozgrywki bardzo mi się podobał jak grałem jeszcze we wczesnym dostępie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czuowiekzblizna:

Peter (PUBG Support)


Oct 14, 2020, 22:22 GMT+9

Hello Survivor,

Thanks for your patience.

After investigating, we identified that your account was hacked and have lifted the ban as a one-time exception. To continue enjoying the game please make sure that your Steam account is safeguarded.

However, depending on your time zone the unbanning of your account may take 24 to 48 hrs to reflect in the game. Please try