Wpis z mikrobloga

Wiecie czemu niektórzy nie chcą wierzyć w #!$%@? genetyczne i przegrywów ? Bo wtedy nie mogliby wierzyć w swój wyimaginowany radosny świat, który jest doskonały, musieli by zobaczyć, że rzeczywistość nie jest kolorowa. Dlatego bluepillowcy tak usilnie ignorują badania naukowe, bo gdyby wiedzieli jak wygląda świat, to by nie mogli wierzyć w te swoje radosne głupoty.

  • 22
Ale wy jesteście #!$%@? z tym waszym blackpillem. Mam paczke kilkunastu znajomych, żaden do Chada nie podobny, hajsem nie sra. 2 parki po ślubie, 3 zaręczone, reszta w kilkuletnich związkach.
Wyjdźcie z tej piwnicy do prawdziwego świata. Nie budujcie światopoglądu na podstawie postów z wykopu i tego debilnego contentu BlackPill, który stworzony jest chyba dla jakiś cuckoldow żeby mieli do czego konia walić.
Wiecie czemu niektórzy nie chcą wierzyć w #!$%@? genetyczne i przegrywów ? Bo wtedy nie mogliby wierzyć w swój wyimaginowany radosny świat, który jest doskonały, musieli by zobaczyć, że rzeczywistość nie jest kolorowa. Dlatego bluepillowcy tak usilnie ignorują badania naukowe, bo gdyby wiedzieli jak wygląda świat, to by nie mogli wierzyć w te swoje radosne głupoty.


@DuchAnalityk: powiem inaczej: im zburzyłoby to świat, w którym to, do czego doszli/co udało im
@2-aminopirydyna to skoro jesteś taki zajebisty i potrafisz zbudować normalne relacje z znajomymi i kobietami to co Cię powstrzymuje przed normalnym związkiem? ¯_(ツ)_/¯
Plus chwalenie się kasą, gdy nikt Cię o to nie pytał jest trochę żałosne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@2-aminopirydyna: Co to są #!$%@? w takim razie te „relacje romantyczne” skoro nie ruchasz? Poezje piszesz czy co?

Widzisz, problem jest taki, że ze wszelkiej maści spierdoxami i blackpillowcami to się ciężko rozmawia nawet turaj tutaj w ich (Twoim?) „naturalnym” środowisku, a gdzie tu mówić o jakichś podbojach matrymonialnych.

Masz przykładowo ten swój pojazd spalinowy za ponad 100k, to o ile to nie jest jakis Peugeot albo Octavia kombi diesel to
@JaFracek: To że mam dziecinny ryj bez krzty męskości. A o kasie wspominam tylko wyłącznie dlatego, że brainlety tutaj #!$%@?ą o tym, że wszyscy co nie mają dziewczyny nie potrafią nawet znaleźć pracy xD.

@waskizlo: Typie ale mi by starczyła zwykła dziewczyna, która nie przeszła prania mózgu przez netflixa, tindera i instagrama xD
@JaFracek: no widzę, że zazwyczaj mają co najmniej jedną cechę fizyczną, która może się podobać, a reszta nie jest dramatycznie słaba. Uogólniam teraz, ale to zazwyczaj idzie dostrzec na ulicy - ja nie mam żadnej takiej cechy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@waskizlo: bo mam tego dosyć, a poznawanie obcych kobiet dla mnie to nie jest przyjemność jak dla innych, a mordęga i spacer po polu minowym.
@JaFracek: urosnąć nie urosnę już, żuchwy ani kości jarzmowych też w żaden naturalny sposób nie powiększę. Jedynie co to ćwiczę, ale wąskość w barkach powoduje, że i tak nigdy pod kątem wyglądu moja forma nigdy nie będzie "wow", więc robię to bardziej dla sprawności. (: