Wpis z mikrobloga

Pewnie mi nie uwierzycie, ale i tak wam opowiem..

Miesiąc temu ziomek kupił BMW za 15k złotych. Cena była tak niska dlatego, że właśnie tą furą woził się pewien gangster, który został w niej pózniej zastrzelony. Cała tapicerka przeszła zapachem trupiego jadu, krwi i ogólnie zgnilizny. Kumplowi ten smród nie przeszkadzał, bo cena była naprawdę atrakcyjna.
Od tamtego momentu zacząły dziać się bardzo dziwne rzeczy. Raz ziomek zostawił autko na pracowniczym parkingu, a pod koniec pracy już go tam nie było. Samochód stał na miescie, w miejscu gdzie zginął jego właściciel. Wspólni znajomi widywali też tą bawarę jak jeździła nocami ulicami warszawy, tyle że bez kierowcy ( _)
Ale najdziwniejsze stało się dziś rano, kumpel znalazł na tylnym siedzeniu broń, a na fotelach znów była krew. Oblaliśmy tą gablotę benzyną i zepchneliśmy do Wisły. Jak pomyślę o tym przeklętym samochodzie to ciary przechodzą mi po plecach.

Pic rel.
#creepy #paranormalne ##!$%@? #wtf #warszawa #bmw #truestory #motoryzacja #takbylo #pasta #pokazauto #bron #gunboners #bmw #glock
daeun - Pewnie mi nie uwierzycie, ale i tak wam opowiem.. 

 Miesiąc temu ziomek kupi...

źródło: comment_16025683503v7sJZ2HKMsGEe27XSVUiN.jpg

Pobierz
  • 12
Klamkę zabrałem sobie na pamiątkę


@daeun: ... i właśnie zamówiłeś sobie budzenie na 6:00 rano ¯_(ツ)_/¯

[]
Po co mi klamka, chlopie, utopiliśmy ją razem z tym wrakiem. ()
@daeun: a to nie ta gablota co Ci w nią wiechal jakiś pajac w Lagunie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


Nie, tamta u blacharza stoi, robie bezgotówkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ziomek kupil ta fure od jakis gangusów z mokotowa.
A propos historii to może nie podobna ale również z przestępstwem w tle mial kuzyn z 5-8 lat temu. kupił chyba auto przemytników albo coś, generalnie zepsuła mu się fura i na szybko szukał jakiegoś taniego peta, kupił za 3k astrę stara czy coś takiego od jakiegoś Mirka handlarza z Holandii, generalnie z tego co mówił handlarz to auto stało długo w Holandii na jakimś parkingu i kupił je jako porzucone czy