Wpis z mikrobloga

@vateras131: 3070 kosztuje 2350 zł. 3060 pewnie około 1500-1600, a 3060 ti możliwe około 1700-2000, ale co do 60 to są niepotwierdzone informację.

@Paczek_w_masle: Nie opłaca mu się nic innego. Wszystko po tej premierze to trash. Beke mam jak sprzedają 2070 super za 2000, gdzie 3070 kosztuje ledwo 300 zł więcej, a ma wydajność 2080 ti xd
@vateras131: 2060 teraz kosztuje jakieś 1000 zł(Tyle jest warta), a używane za 600-800. To, że sprzedają za taką cenę nie znaczy, że jest tyle wartę. Pytanie tylko jak będzie z dostępnością kart.
@Arriva: Na razie największa beka to jest z ludzi co poskładali kompy bez kart i okazuje się że pewnie poczekają sobie do nowego roku mimo, że premiera teoretycznie była miesiąc temu. Polecasz komuś czekać na kartę, która nawet nie jest jeszcze ogłoszona, że w ogóle oficjalnie będzie i nie wiadomo jakie będzie miała osiągi. Jeśli komuś zależy to spokojnie może sobie kupić używkę serii 2xxx lub nawet można dostać nową sztukę
@Legoll: A gdzie możesz kupić FE? Nie to, że coś ale Nvidia wyceniła 3070 na 2350 zł z czego premiera oficjalna ma być jeszcze w tym miesiącu xd Data premiery 3070 "Dostępne od 29/10/2020" i nie jest powiedziane, że karta rozejdzie się tego samego dnia :)

@PanPrezes_PL: Przecież nikt ci nie broni. A to, że wydasz tyle samo jak za wydajność 2080 ti to już nie moja sprawa :)
@Arriva: Powodzenia w kupieniu FE. Nie wiem co robiłeś przez ostatni miesiac, ale jeśli liczysz na to że sytuacja będzie inna niż z 3080, to powiem Ci że będzie jeszcze gorsza bo będzie jeszcze większy popyt na wersję 3070. Kupienie tego przez 1 miesiac będzie graniczyło z cudem.
@Arriva: 2 razy w życiu kupiłem karty od amd, zawsze była jakaś lipa. A od kiedy pracuję w blenderze (gdzie karty amd nie działają praktycznie wcale), to już nawet nie zwracam uwagi na tą firmę.
@pan_warell: A więc jakie to był karty? Zawsze to jest tańsza alternatywa dla gier, budżetowa. Ja przynajmniej staram się zachęcić OP'a do ogarnięcia tematu i podjęcia świadomej decyzji, a ty?
@pan_warell: Pewnie nie narzekasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też wolałbym Nvidie, ale potrafiłbym dać szansę AMD jeśli wymagała by tego sytuacja. Wiadomo, że nikt na siłę nie będzie obniżał cen kart jednak takie ruchy na rynku mogą pozwolić na dorwanie jednej na promocji. Tak czy siak warto poczekać tym bardziej, że cena 1660 potrafi już zejść poniżej 900 zł.
@Arriva: do czekania zawsze się znajdzie jakiś powód. Bo zaraz black friday, bo potem święta, bo nowy rok, bo premiera nvidii, bo premiera amd, bo wielkanoc itd. Potrzebujesz nowej grafy, to kupujesz i tyle.
@PanPrezes_PL: @Legoll: I co? Łyso wam? Chłopaka chcieliście na maliny wpuścić https://www.x-kom.pl/p/485405-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-rtx-2060-oc-6gb-gddr6.html?gclid=CjwKCAjwz6_8BRBkEiwA3p02Vfxp1OFYmDOotHV2M7nZYlCr4uUlVJxe546Vtj7xgTXw3sHZ4Vb6eRoCbfAQAvD_BwE :) Po premierze big navi i 3070 będą jeszcze lepsze promki pewnie.

@rOyalFRosT: Kupił już kartę? Tak spytam z ciekawości.

@pan_warell: Ciebie też wołam, możesz być zadowolony z tej sprzedanej karty. Nie każdy będzie miał taką okazję :)
@PanPrezes_PL: To samo pisałem jakiś czas temu to byłem odrealniony, oderwany od rzeczywistości. Tyle sa warte twoje słowa, a 2060 bez problemu zaraz przygarniesz za około 1100 zł jeśli Bignavi nie wyleci z ceną w kosmos.

I co? Tyle są warte wasze słowa eksperci. Wyzywaj od "odrealnionego człowieka", który ogarnia temat od dobrych kilku miesięcy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arriva: w ogole z tymi cenami są cyrki, niech wreszcie ogarną ten problem z dostępnością rtx 3000, wyjdzie big navi, i dopiero można myśleć coś kupować . Bo jak widzę że niektórzy za rtx 2080 chcą czasem ponad 2k no to jedno wielkie XD