Wpis z mikrobloga

Wredny Tyrael postawił tak portal, żeby się nie dało w niego wejść. ( ͠° °)
No, barbarzyńca skończony. Została tylko assasinka.
Jeżeli chodzi o barbe, to nie polecam grania nim na singlu jeżeli zamierzacie przejść hella. No chyba, że lubicie czyścić sanktuarium chaosu 1,5 godziny (dla porównania fajnie zbudowana postać czyści sanktuarium w mniej więcej 3-4 minuty). Ogólnie tragedia jeżeli chodzi o mase potworków. Bardzo dobrze natomiast radziłem sobie z bossami, ale to głównie przez moją broń (minotaur). 30% druzgocącego uderzenia robi swoje. Starożytnych na hellu to chyba wyczyściłem najszybciej i najłatwiej ze wszystkich postaci jeżeli chodzi o singla. Jeżeli chodzi o dropy to z ciekawszych rzeczy dropnął mi jalal (dzięki, że nie na druidzie gro bulwo) i pałka z setu griswolda.
Aktualnie sytuacja wygląda tak:
- Druid (Wilkołak) - ukończony
- Nekromanta (Summoner) - ukończony
- Amazonka (Bowzonka) - ukończona
- Czarodziejka (Hybrid Fire/Ice) - ukończona
- Paladyn (Zealot) - ukończony
- Barbarzyńca (Whirlwind) - ukończony
- Zabójczyni (???) - w przyszłości.
Jeżeli chodzi o zabójczynie to zrobię sobie trochę przerwy zanim zacznę nią grać. Nie wiem również jakim buildem. Będę musiał się zastanowić czy trapką czy kickasską czy jeszcze czymś innym.
No i to na tyle z tego barbarzyńcy.

Barbarzyńca Single Player Hardcore - Akt 1 Hell


#diablo2 #gry #staregry #retrogaming #nostalgia
Pobierz F.....n - Wredny Tyrael postawił tak portal, żeby się nie dało w niego wejść. ヽ( ͠°෴ ...
źródło: comment_1602574510EAhLbOBqnSv4drPC5Ku2wq.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fiktorianin: żeby się nie #!$%@? że coś Ci dropnie nie dla tej postaci co chciałeś to polecam takie małe przydatne coś jak PlugY - skrytka ze stronami/zakładkami, wspólna skrytka, możliwość resetu umiejętności w dowolnej chwili oraz dostęp do funkcji ekskluzywnych dla Bnet (słowa runiczne, itemy oraz Dclone i Ubery)
@Zales360: Wiem czym jest plugy, nie jestem świeżakiem w diablo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie używam go, bo chce przejść wszystkimi postaciami jak najbardziej uczciwie. Gdybym miał sobie przerzucać lepsze itemy z innych postaci na te słabsze, to co to by było za wyzwanie. A tak jest jakaś adrenalinka jak coś dropnie.
@piegu92: Barba na singlu a barba na multi gdzie masz dostęp do najlepszych itemów
@Fiktorianin: Ogólnie najłatwiej przejść barbarzyńcą XD jest takie fajne połączenie czarów że jak walczysz z kimś w starciu to zwiększa się obrona z np. 4k na 20k XD Na poziomie hell na szczycie Arreat przy ciągłym starciu mieli szanse że mnie uderzą na poziomie 5% XDXDXD Ogólnie najlepiej mi się grało zabójczynią 0 na połapki tylko szybkośc, critical to poziom hell był prosty XD