Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Jakby ktoś wpadł na pomysł kupna sobie pasa jeans connect belt od firmy #rebelhorn do kurtki Hiflow 3 firmy #rebelhorn to od razu powiem, że są one niekompatybilne xD

Otóż firma #rebelhorn tworząc swoje customowe kurtki, wpadła na pomysł stworzyć customowy pas by nie dało się go połączyć ze swoimi kurtkami bez pomocy krawcowej. Jakby motocykliści mieli za mało zmartwień, to im dorzucimy jeszcze jedno, bo po co tworzyć ad-hoc plug-and-play stuff jak można się trochę pogimnastykować.

Także, co należy zrobić (i skąd to wiem, dzwoniłem do sklepu x-moto.eu zapytać się ocb, bardzo miła dziewczyna mi to wyjaśniła), do zamka w pasie jest dorzucona druga strona zamka, która należy wszyć w kurtkę, która ma zamek xD Czyli wypruć zamek i wszyć drugą stronę xDDDDDDDDDD

Jeżeli ktoś jest mi wstanie wytłumaczyć logikę stojąca za tą ideą, chylę czoła.

#motocykle #motomirko #motomirki #fucklogic
Pobierz Ponc3k - Jakby ktoś wpadł na pomysł kupna sobie pasa jeans connect belt od firmy #reb...
źródło: comment_1602580031mahPMXwasG2IVsPVl51EXK.jpg
  • 28
@Ponc3k: nie tylko Rebelhorn.
Rev'it też ma taki niekompatybilny pas, tylko u nich to niby ten sam zamek YKK, którego jednak nie da się spiąć. Bez krawcowej ani rusz.
Za to Seca czy inne Spidi ma drogą kurtkę z pętelkami, co się między nogami zapina i niby spodnie mają zamek, ale samemu trzeba sobie wszyć drugą stronę w kurtkę - takie kwiatki.
"bo po co tworzyć ad-hoc plug-and-play stuff jak można się trochę pogimnastykować."

@Ponc3k:
A w ogóle to czemu nie ma na to jakiejś apki na androida.

A teraz już przeprosić firmę rebelhorn oraz zacząć się pochylać w pokłonie.

O ile komplet nie wychodzi z fabryki to zawsze będzie problem ponieważ gdyż albowiem nawet jeśli obie części odzieży są szyte na ten sam rozmiar w tym przypadku obwód w pasie długość suwaka
@Ponc3k: ja np zrobiłem tak że kupiłem pas który miał napisane REBELHORN na sobie bo pomyslalem ze jak ta sama firma to będzie pasowało. i wiesz co?! pasuje. kurtka hiflow