Wpis z mikrobloga

Jak jest w nioh z poziomem trudności w porównaniu do ds/sekiro? Sekiro ogólnie na chillku przeszedłem tylko kilka bossów biłem kilkanaście godzin a soulsy mnie odepchneły bo zawsze staje na jakimś bossie kilka h i irytuje że ogniska zwykle są dość daleko od bossów( ͡° ʖ̯ ͡°)

#nioh #darksouls #sekiro
  • 9
@koteksra1:
Nioh ma podobny poziom trudności co ds2 sotfs, dla mnie przynajmniej. W Sekiro bardziej się męczyłem
Myślę, że możesz spróbować bo sama walka w Nioh to chyba największy plus tej gry, świetnie zrobiona
Na minus lokacje, są monotonne
@Sand_dan_Glokta: Pierwszy boss z kulami 1.5h chyba siedziałem, ogólnie gram lekka zbroje/sztylety chciałem glasscannon polecieć czy coś i w sumie to chyba zacznę od nowa bo 1.sztylety coś gówno biją w porównaniu do topora 2. mini bossy ściagają mnie na hita/dwa a w kopalni (pierwsza lokacja po wyjściu z tutoriala) jak doszedłem niżej to tego od cholery jest ja im muszę po kilkanaście/kiladziesiąt hitk'ow a one na strzała mnie zjadają ;x
@koteksra1: @koteksra1: zagraj odachi, jest dosyć szybkie, mocne i ma duży zasięg. Na pierwszą broń to chyba każda jest fajna oprocz właśnie dwóch mieczy i miecza. Imo te bronie dopiero później robią efekty. W wysokiej postawie możesz na trójkącie łatwo strącić rogi większym yokai. I nie dawać żadnych punktów w hp czy ki tylko staty, które skalują się z daną bronią. Broń boże nie dawać w udzwig i nie próbować
@koteksra1: głównie bossy tylko się zmieniają. Chyba, że masz dodatki, to w dodatkach spotkasz nowe mobki, a na ng 3 mobki dostają dodatkowe skille. Jak Ci się nie chce ich bić, to możesz sobie odblokować zwoje suppy w ninjutsu i koło nich przebiegać, tylko jak jesteś blisko to musisz powoli przejść