Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (11)

ZAJRZYJ NA NOTKĘ NA KOŃCU

Ja piedole prawie tydzień minął a daaalsza rodzina dalej rozpowiada o mnie jakies niestworzone historie XD
    Wstęp do opowiesci:
    Brat mojego kuzyna (więzy dalekie, ale całkiem się ze sobą trzymamy) ma narzeczoną z podlasia i mają razem gówniaka 8 lat. Z dnia na dzień, a dokładnie w czwartek) wyszła jakaś sytuacja, że muszą jechać do niej do domu rodzinnego, na jakąś zapadłą wieś, podpisać jakieś dokumenty ktoś tam umarł, chuj wie. No tylko że problem, bo to prawie 700 km. No wsiedli we troje do samochodu i jakoś trzeba dojechać. Gówniak by się męczył i nudził tyle godzin w samochodzie, więc po drodze zostawili go u mnie (mieszkam w mieście wojewódzkim). No i podrzucili mi go w czwartek po południu, graliśmy na konsoli trochę razem, trochę ja, trochę on no i spoko. Zrobiłem jajka na kolację, kanapeczki, herbata, no taka spoko kolacja. Rodzice młodego dali znać, że nie ma problemu z jedzeniem więc spoko. Sam mówił że lubi, wszystko wpiedolił także spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja musiałem rano wstać do pracy, bo tak z dnia na dzien nie mogłem się urwać, ale udało mi się załatwić, że będę w pracy tylko 2-3h (pracuję zdalnie). Także wstałem przed młodym żeby rano z nim dalej pograć (w sumie nawet mi się podobało xD). On wstał, ja dokończyłem pracę i jedziemy. Zrobiłem tak samo eleganckie śniadanie, tylko że parówki zamiast jajek. Młody jak to zobaczył to normalnie się wzdrygnął xD. Ja z gówniakami nie miałem dużo doczynienia więc trochę nie wiedziałem o co chodzi, ale spytałem czy wszystko git, a on odpowiedział że tak.
    Polał se keczupu i nie mógł zabrać się do jedzenia. Widziałem tą jego niechęć, więc powiedziałem że spoko, jak nie lubi to nie musi jeść, w sumie nie zapytałem. A on że "nie, nie, nie ma problemu, zjem". No w końcu zjadł. Poszliśmy grać, jeszcze się trochę dąsał, ale potem zapomniał i się dobrze bawiliśmy. Około 12.00 zadzwoniła do niego matka, nie słyszałem o czym rozmawiają bo wyszedł do pokoju, a jak wrócił to powiedział że oni przyjadą około 18.00. No nie ma problemu. Tu przewinę, bo wczesne popołudnie nie jest istotne.

Godzina 18.00. Przyjechali rodzice.
    Wjebali mi się do domu po cichutkim zapukaniu XD od razu agresor i teksty
    "Ty jesteś pojeany?", "Popiedoliło cię?" Matka młodego (rodzice mają około 30 lat) do mnie że lepiej mógł jechać z nimi.
    Ja wtf, nie wiem o co chodzi XDD Pierwsze co mi przyszło do głowy to że te gry bo graliśmy w AC: Valhalla no ale bez przesady, nie ma tam golizny. No jest krew ale młody tak ogarniał pada i grę że wątpię że w domu nie robi takich rzeczy.

To im mówię że mają się ogarnąć i pytam o co chodzi.
    Ojciec młodego do mnie: "Jaki dzisiaj jest dzień?". Ja kuwa co XD nie wiedziałem czy chodzi o dzień tygodnia czy miesiąca, ale no odruchowo spojrzałem na smartbanda XDD a typ do mnie "PIĄTEK!!!! DZISIAJ JEST KUWA PIĄTEK A TY MU DAŁEŚ PARÓWKI NA ŚNIADANIE".

Ja myślałem że jestem w ukrytej kamerze XDDDD gość ze mną rozmawiał a matka za fraki wyciągała młodego i wypychała na korytarz "A TY NIE MASZ WŁASNEGO ROZUMU KRETYNIE? BĘDZIESZ KU*WA ŻAL ZA GRZECHY PÓŁ NOCY ODMAWIAŁ" (do swojego syna takie cos XDD)

No sprzeczka jeszcze trochę trwała, ale to już nie istotne w tej historii. Bez miłego pożegnania wyszedł, potem od moich rodziców i od babci słyszałem że rozpowiadał o mnie jakieś głupoty, że bezbożnik itp XD Ja nie jestem przeciwny temu co kto sobie robi, ale też totalnie w dupie mam kwestie religii. No a nawet jeśli, to coś tam chyba mi się obiło o uszy, że tego postu w normalny piątek nie ma już od parunastu lat?
    Młody, pewnie tu skończysz ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak kiedyś to przeczytasz to wiedz, że w sumie podobało mi się to nasze granie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

DISLCAIMER:
    Wczoraj wpis po paru godzinach spadł z rowerka, z niewiadomych przyczyn, być może uczucia religijne kogoś z #moderacja zostały urażone, albo może chodziło o brzydkie słowa. Tym razem są ocenzurowane.
    TO JEST KOPIA WPISU Z WCZORAJ, NIC NIE ZMIENIAŁEM WIĘC NIE MUSISZ CZYTAĆ JEŚLI CZYTAŁEŚ WCZORAJ. Daj plusika, by utrzeć nosa moderancji ʕ•ᴥ•ʔ

#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #bekazkatoli #bekazpodludzi #konsole #gry #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (70)

Co tu dużo mówić, najlepszy serial komediowy w historii. Szanujesz, plusujesz
    #friends #seriale #telewizja #oswiadczenie #truestory #komedia

odpowiedzi (112)