Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie pisze z oficjalnego konta, bo w nie chce, aby ktoś do mnie przyczepiał jakieś łatki. I nie, nie nie muszę wstawać, bo się nie zesralem. Zdaje sobie sprawę z tego, ze przeciętny incel z wykopu nie pojmie tego, ale uwierzcie mi, to co dla większości jest sufitem, dla mnie jest podłoga. Wiem, ze są tutaj osoby rozsądne i do nich kieruje ten post. Aktualnie będąc w Polsce zarabiam już górna granice możliwych zarobków jakie można mieć. Pracując jako #programista15k a w zasadzie #devops25k już wiem, ze wyżej w pl jest ciężko zarobić więcej. Dostałem bardzo intratna ofertę pracy w Wiedniu (jakieś 6-7h jazdy samochodem lub 2h samolotem). Gdzie mogę lekko wyciągać 50k/mies. Z jednej strony chciałbym się sprawdzic, rozwinąć i przy tym dobrze zarobić. W pracy musiałbym tam być 1-3 dni w tygodniu. Niekoniecznie chciałbym tam mieszkać na stałe z kilku powodów.
Po pierwsze, mam syna, którego wychowuje na zmianę z moja ex.
Po drugie, mam tu dom, który kupiłem rok temu
Po trzecie, odbiłoby to się na relacjach z moja obecna kobieta, bo byłbym mniej dostępny dla niej.
Po czwarte, mam tutaj znajomych i rodzine.

Wiem, ze to bardzo duży challenge, ale z drugiej strony ciężko zignorować taka stawkę. Nie za bardzo wiem, co o tym myśleć.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f85b703605297c54a62c339
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja stawiam zawsze sprawę jasno, tylko moje miasto i kropka. Ewentualnie mogę polecić na tydzień lub 2 żeby się zapoznać/wdrożyć.
I tez doszedłem do szczytu drabinki. Dlatego zacząłem sobie strugać i skręcać nowe drabinki, znaczenie wyższe.
@AnonimoweMirkoWyznania na #!$%@? masz wogle sie tam pojawiać, technologia pozwala na konferencje grupowe, praca zdalna jest nawet wskazana, każdy próbuje choć na pokaz carbon footprint zminimalizować, ja bym próbował zdalniaka negocjować, jak trzeba to nawet zejść z wynagrodzenia.
Poza tym 25k na miech to przyzwoity hajs a jak ci się coś nie uda to ambicją nie opłacisz zachcianek syna, warto zadać sobie pytanie czy dodatkowe 25k jest warte #!$%@? ułożonego życia.