Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 50
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:00, Środa, 14 października 2020. Imieniny: Liwii, Kaliksta, Bernarda. Słońce podniesie się dziś o 07:13. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 10 godzin i 38 minut, w zenicie znajdzie się o 12:32 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:51. Ciemna noc zapadnie o 19:08, ale gwiazd można wypatrywać od 18:27.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 52
@micke:@algus @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Dioddy @Dddkop @AllGoesWrong @Hansim33 @keisezrG @MalaGlupiaMiejscowosc01 @mobutu2 @unizony_czlonek @petla_sprzezenia @Pjotsze @TomTailor100 @PoczciwyChlop @omi-omi @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @shitty_support @slabehaslo @TullamoreD @TomTailor100

Dzień dobry, ooo to środa od samego rana:)
Przez weekend w szkole to już dni mi się mieszają i myślałam że jest czwartek.

Udanego dnia, oby waszego nastroju pogoda nie popsuła!
Wrzucam moje odkrycie roku. Piosenka o maju, chłopaki trzymali mnie przy życiu w lockdown.
(nadal
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki
Dzień dobry!
Środa dzień narodzin nowego członka rodziny! @shitty_support jesteśmy z Tobą. Daj znać ile kilogramów oraz jaki wzrost.
Reszcie życzę miłego dzionka, trzymajcie się. Hej!
Już to kiedyś wrzucałem ale posłuchamy jeszcze raz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Dobry wszystkim! Dzisiejszy dzień zapowiada się pod znakiem zakwasów. Wczoraj pol dnia spędzilam na szukaniu prostego, taniego roweru. Przeszlam 15 km piechotą, oczywiście we wszystkich sklepach ceny zaczynaly sie od minimum 700€ i 3/4 to rowery elektryczne :/
Resztkami sił wtłoczylam sie do metra, w drodze do sklepu ostatniej szansy- decatlonu. Na szczęście zostal im ostatni rower w promocji "nie za miliony, polaku bierz". Przejechalam rowerem 9 km, wsiadłam w pociąg i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @omi-omi @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo

@Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu


Gdzie to dziecko? Czekam z ciekawością, zadowolę się samymi suchymi faktami (w sensie - nie musi być zdjęć, to w końcu vikop.ru).

Ej, w końcu nie pada. Można robić. Szaleństwo normalnie xD
Choć oczywiście 3/4 długość wczorajszego wykopu się zawaliło od tej wody, dziękuję
@buczubuczu: Biorę używkę, nie lubię strat finansowych na produktach, więc podejrzewam, że w przyszłości będę podnosił standard zamiast kupować młodszych, czy nowych samochodów. Na tą chwilę chcę 2015-2017r.
@nie_mowie_po_kociemu: Scala odpada, nie mają odpowiednich dla mnie silników. Najmocniejszy to 1.5cm3 150KM. Obecnie rozpatruje tylko te powyżej 200KM. Co znaczy, że pozostaje mi albo Octavia VRS albo SuperB, z drugiej strony mają takie same silniki a w podobnej cenie różnica w