Wpis z mikrobloga

Mirki,
Ostatnio pytałem o samochody do 7k. Udało mi się zwiększyć budżet i wyhaczyłem coś takiego w okolicy:

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-city-salon-polska-i-wlasciciel-stan-bardzo-dobry-niski-przebieg-okazja-ID6Dnvhu.html#gallery-open

Wiem, że przebieg podejrzanie niski, załączam wyciąg z historii pojazdu.

Poproszę o jakiś feedback co do modelu i samej oferty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja
Pobierz
źródło: comment_16026552334KFUFR7hkoe38SkRoYjRoN.jpg
  • 11
@frow: Dokladnie, jak pisze @aksal89 , w miare bezawaryjny dziadkowóz, jesli nie odstrasza Cie wyglad, to powinien posmigac przez jakis czas bezawaryjnie, ale jak to japończyki, trzeba by sie przyjrzec od dolu zwlaszcza pod kątem rudego. Zalezy jakie masz wymagania, mi ostatnio dla rozowego udało sie wyrwac za 7 kafli 207 2007 1.6 hdi 3 drzwi, na dzien dobry pakiet startowy za 2jke polecial (rozrzad, podkadlki pod wtryskami, usuniecie fapa, olej,
chłopie auto za 7k to gruz i nie ma co się nakręcać na przebiegi ( ͡° ͜ʖ ͡°). I tak pewnie dołożysz drugie tyle do remontów jak będziesz chciał go dłuzej niż rok potrzymać


@piastun: zrobiłem takim gruzem 100k i teraz dopierob będzie robion sprzeglo i rozrzad. a tak to jezdzi bez problemow
@piastun: Gruz może pod względem funkcjonalności. 15 lat rozwoju jednak swoje robi, wiec względem nowych aut jest kiepsko. Ale trzy lata, bezawaryjnej jazdy, ponad 100k najechane. Nie wiem czy to się wpisuje w definicje gruza którego trzeba naprawiać co jakiś czas
@piastun: Auto poniżej 100k to gruz od razu, co się ograniczasz. Gruzem może być każde auto, niezależnie od jego wartości- liczy się stan techniczny a nie "metka z ceną", a wśród starszych, zwykłych, szarych aut za 7k można spokojnie znaleźć takie w przyzwoitym stanie technicznym. @frow zwróć uwagę na rdzę, w końcu to japończyk, poza tym powinna być bezawaryjna (jak to japońce). Mi się te Hondy City nawet podobają, choć sam