Wpis z mikrobloga

@Pantokrator: Ja zwyczajnie mam w takie kartki #!$%@? xD chociaż nie otwieram nikomu okien bo po co? Ale taka stara baba która otwiera takie okna co myślisz ona sobie myśli patrząc na taka kartkę ? Ma to w #!$%@?, jak nie przyczaisz kto to robi i jej nie #!$%@? osobiście to nie przejdzie to jest Polska xD a malutki rozum to chyba masz Ty skoro boisz się odezwać Aha tagi nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzysztof-jarzyna-ze-szczecina: Jak do niej pójdę, to też będzie miała to w dupie gratis, to będą zjeby wiedziały, kto im zamyka okna, więc gwarantowaną masz nienawiść niereformowalnych idiotów (a ja nadal nie będę wiedział, którzy to, bo nikt się nie przyzna znajC życie).
Kartki na inteligentnych ludzi, do których się nie zaliczasz, działają, o ile zawierają logiczne argumenty. W poprzednich miejscach zamieszkania efekty byly super. Ale jak się trafi na kretynobeton, to
@Pantokrator: XD widać jaki z Ciebie inteligent skoro nie masz powodu a obrażasz. Dlatego właśnie te kartki nie działają, bo czujesz się lepszy od tych ludzi. Ostatnio miałem kartkę w bloku, ze ktoś ma na nocna zmianę i prosze zaczynać głośniejsze rzeczy po 12 xD tak już to widzę jak ktoś robi remont w mieszkaniu i będzie zaczynał robić od 12 bo ktoś ma na nocna zmianę xD w twoim przypadku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzysztof-jarzyna-ze-szczecina: Mam powód, by cię obrażać. Napisałeś, że wieszam kartki "jak jakiś debil", tym tekstem nadałeś ton dalszej dyskusji.

A do rzeczy - na kartce zawarłem logiczne wytłumaczenie zjawiska i taka metoda, jak pisałem, działała zawsze super (zimą - koszty ogrzewania, latem - niższy komfort termiczny wywołany wpuszczaniem gorącego powietrza). Łażenie od mieszkania do mieszkania, gdzie dużej części ludzi nie ma, duża część nie chce, by im zawracać dupę itd. jest