Wpis z mikrobloga

No bęc, powraciłem z transkrypcjami tego typu. Zisiaj gniot sprawie ratowania meliniarzy elo, tury przypomniał mi Strach. Beczka nawalony w dwie dupy (bo w trzy to może nie) mówi że nie rusza alkoholu, a kobra przyznaje mu rację, grozi trolerom, przysięga na boga i na kolana i mówi że fani powinni meliniarzy ratować. Gniot z wizunynkiem jak zwykle w komentarzu.

beczka:

- Ben bens, witam witam, witam, {zacieranie lewych rąk} wizowie i fani. Mam… bardzo poważne nimformasje, wizowie fani. A jakom? Hmm. {mlask} Oto jes pytanie. Jaką. Tego typu.

kobra:

- {szeptem} zapytamy co u kobryyy

- Jatam uk… u kobry? Ha właasie. Nie pytacie się. Coś… nie süchać. Tego typu. Jest taka… {wydech} {mlask} poważna nimformasja. {wdech} Tego typu. Zobaczcie kobrę.

- Co się robi na lekcji plastyki? Się maluje, tak? No właśnie.

- Sieej maluje.

- No właśnie.

- Poczekajcie, tyk… pom… pommaluję se.

- hyhyhy

- Tego typu. Jes taka niformacja,

- Dokładnie.

- wizowie i fani. Kobra musi powiedzieć.

- Trochę to jest przegięciem pałki, mogę powiedzieć tylko sprawie, jak to się mówi, Azbesta jak każdy… zna go. {wdech} Azbest trochę… jak to się mówi, znaczy trochę, ogólnie przegiął pałkę, ale zrobił takom małom przeróbkę, bo… to nie jest prawda, co wypuścił na jutuba, że «ala» rzygałam. Ja… naprawdę… no, ja w ogóle alkoholu nie ruszam. To jest raz…

- Ani ja.

- Właśnie.

- Otego zacząć.

- Ale to nie chodzi o ciebie, tylko o mnie teraz. Jest film o mnie, nie o tobie tiger. Więc, yyy, to jest jakaś głupota, że niby ja… zatrułam się jakimś alkoholem i «rzygałam». To nie jest prawda, więc za takie numery które robi Azbet i W… Wykop szykujcie się na… wjazd… policji do waszego domu. Bo ja… to zgłaszam… na policji, zgłaszam do urzędów takich, którzy się zajmują takimi sprawami, że nie tylko policja, ale ktoś jeszcze. Więc zrobię wszystko… żeby… Azbest i wy jako Wykop… dostali po dupie.

- Sz… Szkunie… Strach też.

- Wyren… żarty się skończyło. To nie było śmieszne co zrobiliście. Anni… kurde, nie wiem co. Więc… yy, przysięgam…

- Łobaben. Aż się… whuraen.

- Przysięgam na boga i na kolana, że ja… oficjalnie zrobię i zrobię ten filmik jak, kurde, idę na policję. Zrobię wam to dowód żebyście, kurde, nie powiedzieli że ja tego nie robię. Zrobię… filmik że jestem na komendzie, że za chwilę wejdę i będziecie mieli, za przeproszeniem, +zjebę+.

- Azbest się niech boi. Boi się bardzo. Na bank. Tego typu, bęc.

- Za takie… yy, za takie nastraszanie, nękanie, zwanym stalkink

- Jes karanne | Jes karalne {oboje mówią}

K: Jest karalne. Więc wy myślicie że «A, ła, #!$%@?. Kurde. Będziemy ich nastraszać, będziemy robić przeróbki.». Myślicie, że za to, kurde, nie ma nic? Jest. Za takie coś, nieważne czy nam, czy innym jutuberom. Dotyczy to wszystkich. Nieważne komu robicie taką krzywdę.

- Taka jes prawda.

- Za takie coś, kurczę, idzie się siedzieć i jest za to, kurde, wielka kara. Więc dostaniecie po dupie.

- No…

- Za takie nękanie, nastraszanie, yy… nie wiem, to jest paranoja. Dobrze, ja rozumiem…

- Ja… yy, rozuję jedno. Zabawa zabawą. Ale to już nie jes zabawą.

- … to już nie jest ani zabawa, ani nic…

- Tego… tego… typu.

- To już jest naprawdę nękanie, na… zastraszanie, {wdech} i… n… ludzie, kochani.

- {mlask}

- To już jest przegięcie pałki.

- Ja już… powiedziałem krótko na temat.

- To już jest przegięcie pałki.

- Że… wy, wy jako wizoje i fani… powiniźje…

- Powinniście zrozumieć i… | … yy, nas… szanować… nas od tego, a nie kłamać. | I… wierzyć w to, że to nie jest prawdą, co… co niby tu Azbet pokazuje wam.

- I Wykop.

- Właśnie.

- Bo… siedzicie na tym, że na Wykopie.

- Dokładnie, dokładnie.

- No właśnie.

- Dokładnie, ale… jeżeli jesteście naszymi fanami i widzami i… ten, to powinniście… pięć sekund się zastanowić «Cholera. To jest fałsz, trzeba ich uratować, trzeba im jakoś pomóc! Kurczę, nie wiem, obronić, nie wiem, cokolwiek!». Bo wiadomo, Azbet…

- A wy… A wy #!$%@? robicie przeproszeniem bęc.

- A wy… yym… wierzycie w to, co wypisuje Wykop i ten pieprzony Azbet. Azbet nas nęka, tak jak i Wykop. Nas nękają, nastraszają, to jes, nazywa się stalkink

- {mlask}

- … za to… się idzie… siedzie… za grubo. Za grubo.

- Ile?

- Nie wiem ile, to zależności… jak dugo to trwa, co dokładnie i tak dalej.

- I za to jes… y, parane…

- Jest na pewno… Mam nadzieję, że na pewno 25… lub dożywocie. To zależności. Zależności też… jak {klask} to {klask} szo {klask}. Ale powiedziałam. Za to się idzie…

- Siedzieć, bo to urzodowo już… | Niestety, policja… | urzodowo.

- Policja, jak robi policja? {puk, puk, puk} Nakaz, policyjny, {klask}, bam, już nie ma. Zabieramy wam komputer, zabieramy telefon, zabieramy wszystko, papaparapa, sprawdzamy, dziękuję, już {klask}. Mamy was {klask}.

- To jes… yy, uwierzcie to, że to nie jes… Dwadzi… Dw… dw… jak się mówi? #!$%@?. Mać.

- Już. Spokój.

- S…faliłę się.

- Już.

- Doba, ń… nieważne. Dwuzieste lata. To nie jes to. To jes dwuzieste piesze.

- Nie szkodzi, nieważne.

- Ale pawica ma zawsze dostęp.

- Jest takie prawo, za stalkink. Za stalkin jest prawo, idzie się siedzieć, wy myślicie że nie ma takiego prawa. Niestety jest.

- Jes prawo…

- I… w…więc szykujcie się na poniedziałek… {klask} robię filmik krótki, {cmok} {klask} {klask}. Leżycie. Na dno. Więc żegnamWykop… i Azbet. Do widzenia!

- {mlask} Wi… Widzicie? Wicoje i fani? Pomyście głową, a nie dupą, bęc!


#transkrypcjategotypu #bonzo #szczurek #beczka #pompka #pompowanie #dlr #tigerdlr #gonzo #tiger #tigerbonzo #melin #melinator #gansterbenc #tegotypu #bebg #benc #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #uszatyoszust #uszatron #uszatek #majonezowybaron #majonezowygolem #bonzola #euckbadzap #dwielewerece #mateuszmodestkupiecakato #mateogonzalesdelalump #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #atat #gnik #ojciecpijo #niewolnikazbestu #infodlafanowelo #fanpeng #melinaboners #grandgnikbenc #internetowakanaliazewschodniej #polskiyoutube #elo
Formbi - No bęc, powraciłem z transkrypcjami tego typu. Zisiaj gniot sprawie ratowani...

źródło: comment_16026745153eQwE4P275uFMu4VokqOc8.jpg

Pobierz
  • 17
@Formbi: @mateosz_inbecki: @StarySkuter: @Waldemar_Wpieldor: @inverted08: @Kodak: Nie wyobrażam sobie że można być bardziej głupim niż te dwa matopędzle. Taboret kuchenny i otwieracz do konserw mają więcej rozumu niż te niedomyte, fafluniące się,śmierdzące tanim piwem,moczem i majonezem istoty. Naprawdę sądzą że jest ktoś głupszy od nich i weźmie ten niegramatyczny okołopolski bełkot na poważnie? Niech od razu powiedzą że za stalking jest kara śmierci i tortury. Przecież