Wpis z mikrobloga

@Volli Lockdown jest głupotą, zamykanie gospodarki jest głupotą. Przygotowanie procedur, sprzętu, oddziałów, personelu itd też jest głupotą według ciebie? Bo oni kupili jakieś respiratory, oglosili wielki sukces rzadu Prawa i Sprawiedliwosci, zostali wyruchani i ich nawet nie dostali xD cyk starczy pora #!$%@? lgbt i lekarzy xDDD. To nawet nie jest skrajna nieudolność, to parszywe podsycane ideologią pisowską plucie polakom w ryj.

Nawet utrudniają specjalnie dostęp do testow, to ich sposób walki
@jakiezycietakiarab: Tak informacyjnie to we Włoszech dziś jest +7332 wykrytych przypadków, czyli tak dobrze sobie poradzili? Wielka Brytania dziś ma +19724. Szwecja +2800 a przecież ich system nie przewidywał na jesieni covida.
@jakiezycietakiarab: @pancerna_piesc_dzieciatka_jezus:
Mam nadzieje że nikt w mojej rodzinie nie umrze, boje się o moją Babcię więc jej nie odwiedzam a jak już to robie sobie własną kwarantannę, ale nie w tym rzecz.

Był lockdown, 3 miesiące bez wychodzenia z domu. Później kolejne miesiące gdy luzowali obostrzenia i co? Nikt nie choruje teraz? Pokonaliśmy covid? Chcecie znowu zamknąć wszystko na kolejne pół roku? I za rok znowu i znowu?