Wpis z mikrobloga

@dzapanisko: i beg to differ, auto przejedzie wiele, wiele km, class leading reliability and durability. Dalej nie chce mi się tłumaczyć :D ale te auta nigdy nie były szrotami - był moment, że były disposable, były bardzo tanie, ale mechanicznie były co najmniej niezłe.
@dzapanisko: xD tak właśnie jest. Szkoda, że wraz z Kią i Toyotą tworzą grupę aut, które po prostu służą do tego, do czego Bóg przewidział auta - do jazdy :-D. Do pokonywania tysięcy km bez problemów - coś, czego niemiecka trójca nie umie do dziś :>.

Poza tym radzę się przejechać, bo widzę, że znasz tylko z jakiś śmiesznych opowiastek.
@dzapanisko: xD mam możliwość jazdy tymi autami... bez szału - mówię o niemieckich - zależy zresztą kto do czego potrzebuje auta - ja do jazdy, nie do brylowania ;). A na niemieckich autach fajnie się zarabia, polecam. Psujny badziew, jakość wykonania - też pod znakiem zapytania, ale nie chce mi się znów tłumaczyć
@Student_AWAS: Mhm, co najwyżej jeździłeś skodą. Kia/hyundai to ulubione auta blacharzy, gówna wykonane z cienkiego papieru i maźnięte ledwo lakierem. Tandeta i syf. Szkoda w ogóle gadać. Że o właściwościach jezdnych tych drezyn nie wspomnę. Silniki, to też kpina, zwłaszcza diesle. A w rankingach bezawaryjności, to się ciągną w ogonie za autami włoskimi, francuskimi i niemieckimi.
@bigger: to tak nie działa. Tzn. Kia/Hyundai i Toyota są najlepsze, ale to działa tak, że wynika z moich doświadczeń i nie tylko moich. To nie jest tak, że sobie pewnego dnia powiedziałem, że będę fanem HKT - nie. Przeszły próbę ognia i udowodniły swoją jakość.

@dzapanisko: Fiat zły nie jest, lubię Fiata za historię, ale ilość mały błędów jest tam zatrważająca i jakościowo nie mają startu do HKT.
@Student_AWAS yhy.. jasne. Jak Mercedes robił piano Black to źle. Jak Kia to już lepiej. Jak marka X robi tablet to wygląda #!$%@?. Jak #!$%@? to super. Render wnętrza marki Y jest kijowy, ale jakby zmienić znaczek na azjatycki to już jest cacy. ( )

Ktoś szuka dużego Premium suva? Kup i39!!!11
Coś ze sportowym zacięciem niemieckiego? Eee.. niemieckie to gowno. Kup optime..!!!1one

( swoją drogą #!$%@?
@bigger: no ale i30 jest lepsze niż premium suv, choć ostatnio patrzyłem na nowe Sorento - fajne, ale ten sam problem co z Optimą - za duże.

Nigdy nie chwaliłem Kii czy Hyundaia za używania PB, ale oni robią to dość inteligentnie i relatywnie oszczędnie. Tak jak z montażem tabletów - niby też mają wystające, ale te w Ceedzie wyglądają dużo lepiej niż - do niedawna - w MB.