Wpis z mikrobloga

#motoryzacja
Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje ale mam wrażenie, że używane auta w Polsce to drożeją a nie tanieją. Chyba przez tę inflację.
Niedawno sprzedałem honde civic, która końcem 2017 kupiłem za 21.500. Zrobiłem nią 60 tys. dołożyłem gaz, który się zwrócił kilkukrotnie i teraz sprzedałem ja w jeden dzień za 20500. Odłożyłem na nowe auto 50k planem kupienia czegoś w automacie z przebiegiem do 100/120k Biorę jedynie pod uwagę auta z polskiego salonu z pewną historia (dlatego też nie istnieją okazję). I od 2 miesięcy praktycznie ciężko cokolwiek trafić ciekawego. Mam wrażenie jakby cena używanych aut od roku/ dwóch zatrzymała się w miejscu albo rosła. Aż jestem załamany ile w Polsce trzeba się #!$%@? żeby kupić w miarę dobry 5 letni używany samochód. Co zawsze mówiłem, że auto to nie jest inwestycja tak teraz zaczynam zmieniać zdanie skoro w 3 lata używania auta straciłem praktycznie tylko to co i tak bym stracił na inflacji. Gdybym to auto kupił i postawił sobie w garażu to bym jeszcze teraz na nim zarobił. Czaicie na 12 letniej hondzie w bieda wersji xD
  • 9