Wpis z mikrobloga

@ZIRH_: To ty przeczytaj. Wyraźnie jest - "koronawirus w marcu" i sytuacja z Włoch, oraz "przypadków dziś". W tym wpisie odnosi się do sytuacji w marcu, a była ona zupełnie inna wtedy i nie chodzi tu nawet o te dwa konkretne kraje, ale i podejście wielu ludzi. Wtedy wiele osób się bało, dopiero po czasie wielu z nich się rozbestwiło. I nawet nie chodzi o sytuację Polski czy Włoch, ale widać
@ZIRH_: xdddd tak tak w dupie byliscie gowno widzieliscie. Juz nie pomijam kto ma racje czy koronaświry czy szczepionkoszury ale jak ktos o Wloszech slyszal tylko jak siostra opowiadala o 365 dni to potem robi takie obrazki. Wlosi przez to tyle chorowali i dalej choruja bo zakazow nie pilnuja. Znajoma Wloszka z Sycylii - wszyscy normalnie chodzili i chodza do restauracji i calowali sie na przywitanie teraz moze mniej. Imprezy rodzinne
@ZIRH_ ja mam wysrane, zakładam szmatę na pysk i wychodzę na zakupy, bo moim priorytetem jest co będę dziś jeść na obiad, a nie czy przypadkiem rząd mnie w #!$%@? nie robi XD ale beka, bo we Włoszech ludzie zachowują się tak samo. wiedzą o tym Ci, którzy tam bywają albo chociaż mają tam znajomych. A ten pan ze zdjęcia to chyba był i widział ale nie te Włochy, które ja widziałem
@ZIRH_: @januszfleciarz: Tak na chłopski rozum to niemal wszędzie będą przypadki buntu etc. Ludzie są ludźmi niezależnie od narodowości. Polacy to i Polacy tamto to durne pitolenie. Na głównej jest filmik z USA gdzie jakiś ciul z kamerką w łapie gra cwaniaka do czasu aż mu się policmajster przed mordą nie pojawia.
@ZIRH_: Trzeba mieć gwóźdź wbity w mózg, żeby coś takiego pisać.

Na wiosnę, na samym początku pandemii, cały świat był obsrany. Ludzie w Polsce przestrzegali obostrzeń nawet przy kilkudziesięciu zachorowaniach. Teraz sytuacja jest zupełnie inna i Włosi też przestrzegają wszystkiego dużo słabiej.
@ZIRH_ Taaa Włosi unikają kontaktu. Twitt z dupy #!$%@? kompletnie. Bylem ostatnio służbowo w Turynie. Tak bardzo #!$%@? unikali kontaktu ze czułem się identycznie jak na wakacjach rok temu we wrześniu xD