Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak lewackie szurstwo na Wykopie naśmiewało się z Konfederacji, że "ekonomiści, a nie umio w sprawozdania", pomijając istotny fakt, że sprawozdanie Konfederacji było czyste, a groźba odebrania jej subwencji politycznym atakiem?

Pamiętacie jak się chwalili "czystym" sprawozdaniem Lewicy, pomijając jeszcze istotniejszy fakt, że to ICH sprawozdanie jest złe, ale nic im nie grozi, bo są w koalicji z PiSem?

Przypominam mój poprzedni wpis i zapytam #neuropa wprost: Jak się czujecie z tym, że wasza partia jest w koalicji z PiS i dlaczego notorycznie atakujecie swojego koalicjanta?

#bekazlewactwa #bekazpisu #neuropis #4konserwy #konfederacja
Pobierz B.....e - Pamiętacie jak lewackie szurstwo na Wykopie naśmiewało się z Konfederacji, ...
źródło: comment_1602779055Q8foLGPSXoLbMVvhKbw6YQ.jpg
  • 11
@Back_Space: Wiesz dlaczego nic im nie grozi? Bo ja na przykład przeczytałem artykuł i wiem

– Przesłanki do odrzucenia sprawozdania finansowego są wymienione w art. 38a ustawy o partiach politycznych, a PKW jest zobowiązana do podejmowania decyzji na podstawie obowiązującego prawa – podkreśla Tomasz Gąsior z Krajowego Biura Wyborczego.

Pozdrawiam.
@Back_Space:

A przeczytałeś artykuł dotyczący Konfederacji? Bo tak samo nie powinno im grozić odebranie subwencji za roll up.

Jaki artykuł? I jaki ma to związek z moim komentarzem? Ja jedynie wyśmiewam, że nic im nie grozi przez rzekomą ochronę PiSu bo nic im nie grozi bo nie złamali prawa. W żaden sposób nie komentuję, że Konfa złamała prawo bo się nawet nie zagłębiałem w sprawę ich sprawozdania.
Pozdrawiam.
Konfederacja również nie złamała prawa, a mimo to grozi jej odebranie subwencji.


@Back_Space: O tym jednak zdecyduje sąd, a nie Mirki z Wykopu. Jeśli sąd przyklepie, że doszło do złamania prawa, to chyba nie będziesz polemizował z wyrokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja np. mam wątpliwości co do rzetelności sadów i praworządności w Polsce, ale Konfederacja jak widać uważa je za rzetelne sądząc po jadzie jaki wylała
O tym jednak zdecyduje sąd, a nie Mirki z Wykopu


@GoddamnElectric: No właśnie, i tak samo o Lewicy również powinien zdecydować sąd, a nie mirki z wykopu. A jednak nie zdecyduje, i mirek z wykopu stwierdził, że nie złamali prawa. Teraz rozumiesz?

To że PiS chroni Lewicę jest faktem znanym od dawna.

ale Konfederacja jak widać uważa je za rzetelne


@GoddamnElectric: Matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać? (
No właśnie, i tak samo o Lewicy również powinien zdecydować sąd a nie mirki z wykopu. A jednak nie zdecyduje, i mirek z wykopu stwierdził, że nie złamali prawa. Teraz rozumiesz?


@Back_Space: Nie zdecyduje, bo prawo mówi jasno - tego typu sprawy nie podlegają rozpatrzeniom sądowym, nie widzę więc powodu, aby prawo miało zostać złamane. Sprawa Konfederacji też zresztą nie podlega takowym rozpatrzeniom, ale te - jak rozumiem, bo nie śledzę
@GoddamnElectric: No nie do końca. Jeśli sprawa Lewicy nie podlega rozpatrzeniom, to tym bardziej Konfederacji.
Źle rozumiesz, dlatego dobrze, że zaznaczyłeś, że nie śledzisz tematu - Konfederacji PKW zagroziła odebraniem subwencji, dlatego się odwołała. Lewicy nie zagrozili, dlatego się nie odwołała.

To że PiS chroni Lewicę jest faktem znanym od dawna. Ochrona polega właśnie na tym nad czym aktualnie dyskutujemy.