Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki muszę wam się pochwalić bo skisne :)
  Mam bardzo fajnych sąsiadów lvl 7 i 9
  Super chłopaki, zawsze dzień dobry mówią i ogólnie zawsze bajerka w windzie co tam w szkole i czy się wyspali i takie tam.
  Poszłam do aldi, kupiłam puzzle, gry planszowe, mandarynki i 4 resoraki hotweels, zapakowałam, napisałam na kartce jako mikołaj że wiem że są grzeczni i zostawiam im pod drzwiami bo muszę lecieć dalej i nagle słyszę krzyk radości bo właśnie wrócili do domu :)
  Lubie ich :) jak miałam covid to upiekli mi pyszne bułeczki z dzemorem, zapukali i zostawili pod drzwiami zdj poniżej :)
  #czujedobrzeczlowiek #chwalesie #dzieci

  PS. Nie, Nie mam swoich bombelkow to chociaż somsiadom sprawie przyjemność :)
  pokaż całość

  odpowiedzi (53)

 • avatar

  #ksiazki #lost #mikolajki #rozdajo
  Jak zaczynałem oglądać Zagubionych miałem jakieś 16-17 lat. Najbardziej lubiłem Sawyera. Imponował mi, był taki nieokrzesany, pewny siebie, groźny. No i kleiła się do niego Kate ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  I w pewnym odcinku widzę, że ten twardziel siedzi i czyta książkę. Bardzo mi to nie pasowało do tego bohatera, ale równocześnie wzbudziło moją ciekawość. Odpisałem tytuł "Of Mice and Men" i po szkole zahaczyłem o bibliotekę. Pożyczyłem książkę i przeczytałem jednym tchem. Od tego czasu czytanie sprawia mi wielką przyjemność, czytam kiedy tylko mam czas, zbieram książki. A wszystko dzięki Jamesowi Fordowi. Do książki lubię co jakiś czas wracać i polecam ją każdemu.
  Spośród plusujących ten wpis wylosuję jedną osobę, która otrzyma na wskazany przez siebie adres jeden egzemplarz wymienionej wyżej książki. Oczywiście wszystko na mój koszt :) Losowanie jutro o 20.
  Może ktoś też polubi tę książkę ta jak ja.
  pokaż całość

  odpowiedzi (46)

 • avatar

  Przyszła wypłata. Na co dzień tyle oczywiście nie mam, tylko niespełna 4k. Wszystko to za nadgodziny. Nawet kącik ust mi nie drgnął do uśmiechu.
  Ale nachodzą mnie wspomnienia jak byłem tak biedny że nie miałem na dentystę i żywiłem się za 150zl na miesiąc.
  Kasa nie uszczęśliwia, ale sprawia że jesteś mniej nieszczęśliwy.
  Smutno mi gdy myślę o tym, że są ludzie którzy muszą cierpieć dzisiaj to samo co ja kiedyś. Świat jest okropny.
  #korposwiat #pracbaza
  pokaż całość

  odpowiedzi (151)