Wpis z mikrobloga

Godzinę temu zażyłem tabletki od kolegi, jakiś narkotyk z mieszanką czegoś. Nie wiem co to, ale teraz czuje się tak pobudzony jak nigdy, że odpaliłem projektor i puszczam Marnika i tańczę do niego jak nigdy XD

To na pewno nie MDMA, bo MDMA na mnie niestety nie działa... :(

#narkotykizawszespoko
  • 19
@yamakto: @FigleMigle: Brałem pól roku temu MDMA (nawet napisałem na wykopie, to był mój pierwszy raz z narkotykami) ale po 40 minutach po MDMA miałem tylko mega rozszerzone źrenice i mrowiło mnie z tyłu głowy i to wszystko... Po LSD miałem mega podróże w czasie a dziś zajebiście się bawię ale nie wiem co zażyłem...
@aptitude: LSD pół roku temu trzymało mnie 14 godzin, pierwsze 4 godziny super, podróże w czasie, kolejne godziny ból serca, bardzo nieprzyjemne, a ostatnie 4h były znów fajne jak zchodziło ze mnie, wszedłem sobie na chat 6obcy, ale literki tak fajnie wirowały, że nie mogłem nic pisać, ale też o tym pisałem, sprawdzicie moje wpisy...
@chupa_chupsik: @kryspin_69: prawdopodobnie wtedy przedawkowałem MDMA, jak się przedawkowuje MDMA nie ma się fazy, teraz wiem, "masa ciała * 2 - 20mg" czyli jak ważę 53kg to "53kg*2-20mg=86mg MDMA" ale można zaokrąglić bo nie każdy kryształ jest w 100% czysty, więc powianiem wziąć 90mg a ja wziąłem 200mg.