Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Powiem wam, ze kiedyś temat #smolensk #tu154 mnie bardzo kręcił, bo ja mały żuczek potrafiłem wyszukać masę błędów w komisji Maciera.
  Ale od ok 3-5 lat ten temat mam totalnie w dupie, bo chyba już każdy wie, że pierdolą głupoty.
  Ale wpadłem na ich najnowsze dzieło (i pewno miało być ostateczne, bo na 10 rocznicę), z sierpnia 2020, być moze przeoczyłęm szum z lata.
  https://www.youtube.com/watch?v=J0W74f-5FsQ
  No więc obejrzałem te wiekopomne dzieło i pierwsze kilka minut to jedno wielkie WOW, ale niezły PR. Co oni tam nie przeliczyli, czego nie zrobili, na serio robi wrażenie.
  Ale potem mi kopara opadła, no po prostu kłąmsto na kłamstwie, zero logiki, nie no kurwa taka żenada, że ręce opadają.
  Pierwsze 2 lepsze przykłady jak ci idioci kłamią.
  1) Sugerowanie, że musiał być wybuch, bo jakieś drobne częsci były jeszcze przed brzozą, a komisja Milera to ukryła.
  XD Prawda jest taka, że wiadomo o tym od samego początku, że samolot przed brzozą był jeszcze niżej i już chyba na 200-300 m przed leciał nisko i zahaczał o drzewa.
  2) Sugerują, ba to podstawa całego ich raportu, że Tu-154 nie mógł przeciąc brzozy na wysokości tych 5-6 m, ponieważ by rozwalił, budę stojącą obok. I na poparcie swojej zasadniczej tezy ..... odpierdalają taki rysunek .... gdzie totalnie rozjebali skalę wszystkiego (nagle TU-154 jest nie 5,5 m nad terenem, tylko 2 m, tak by w szopę trafić).
  Poniżej realnie wysokości wg raportów, gdzie chociaż logika zgadza się z wizją terenową.

  Nie wiem czy kogoś to jeszcze grzeje, ale jak by trochę osób chciało, to mogę punkt po punkcie rozjebać ich ten pseudo raport tak, że tam kamień na kamieniu nie zostanie.

  #bekazpodludzi #bekazpisu
  pokaż całość

  odpowiedzi (53)

 • odpowiedzi (16)

 • odpowiedzi (10)