Wpis z mikrobloga

@Evarrez: 1. jak mozna mowic o camperach w grze gdzie kazdy biega skacze i strzela? XD
2. kweista gustu dla mnie wiekszosc map jest spoko
3.tu sie zgodze ale pewnie chcieli uniknac tego zeby byla nonstop jedna i ta sama mapa
4. co jest zlego w smbb? chyba duzo lepiej sie gra na rownych do siebie a nie, ze w jednym meczu masz ludzi co ledwo sie ruszaja a w następnym
@Arekt: 1. nie, widocznie nie grałeś w poprzednie odsłony Call Of Duty. W MW mapy są nastawione na campienie, jako gracz siedzący na dupie masz ogromną przewagę nad tym wychylającym
2. są tragicznie, do dzisiaj się zastanawiam jak oni byli w stanie to wypuścić, tak samo twierdzi zdecydowana większość community, na tych mapach nie da się grać
3. gdyby tak chcieli to nie wprowadzaliby shoot the ship 24/7, to po pierwsze,
@Evarrez: 1. w każdym fpsie campienie jest lepsze niż bieganie i skakanie po mapie, ja jakoś nigdy nie odczułem tego, że jestem zabijany przez camperow a przez gości którzy biegaja i skaczą tak jak ja
2.tak może i twierdzą tylko gracze codow a ludzie lubiący fpsy i casualowi którzy nie mieli większych styczności z codami w większości nie widzą problemów w tym, ze mapy sa słabo zdobione
3. nie chcę mi
@Arekt: 1. nie w każdym, zagraj sobie w bo4 bo spędziłem tam wiele godzin i widzę różnicę między tymi seriami, w MW jesteś po prostu karany za rushowanie
2. cod to od zawsze były małe mapy i szybkie strzelanie, zrobili z tego drugiego nijakiego i gorszego battlefielda i to jest oczywiste że casualom to nie przeszkadza (pewnie wielu z nich nawet nie gralo w poprzednie części a w MW skusiło ich