Wpis z mikrobloga

Cześć. Mamy dla Was dwie nowości!

Sok pomidorowy z IMBIREM i
Sok pomidorowy z BAZYLIĄ

Coś łagodnego i coś rozgrzewającego na zimne deszczowe dni. Sok pomidorowy z imbirem z pewnością będzie dobrym dodatkiem na weekend, a z bazylią pasuje do każdego posiłku w ciągu dnia.

Sok w butelkach 330ml w cenie 3 zł.

W aktualnej sytuacji możliwy jest również bezkontaktowy odbiór osobisty u nas w Łodzi na Bałutach codziennie w godzinach 8-20 lub dostawa na adres.

Dostępne są również soki jabłkowe, sok z buraka, porzeczkowe i czyste pomidorowe.

Zamówienia przez wiadomość prywatną.

FB https://www.facebook.com/PolskiPomidor/
strona http://polskisok.pl

#lodz #sok #wegetarianizm #pijzwykopem #napoje #zdrowie #pomidory
Pobierz
źródło: comment_160295981932grIukIbSjBeAAoaAFzdx.jpg
  • 11
@walerr: Gdy ja przekazuje co miesiąc na fundację 200 zł, mój budżet miesięczny jest o 200 zł mniejszy. Gdy Wy dajecie coś swojego wychodzicie na zero. Widzisz różnicę POMOCY? Ja żeby komuś pomóc nie biorę od innych pieniędzy, robię to za swoje. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@walerr: Ja o jednym, Ty o drugim. Nie rozmawiamy o działaniu fundacji i czy ona daje pieniądze, a o tym że zrobiliście zbiórkę na WŁASNE soki aby PRZEKAZAĆ CHARYTATYWNIE szpitalom, czyli wspieraliście je za czyjeś pieniądze robiąc sobie reklamę jacy to jesteście och ach uczynni. Zero kosztów, dobra reklama. Aż dziwne że faktycznie nikt nie zrobił z tego większego wykopu i nie wywołał większości użytkowników, a jedynie ludzie z tagu Łódzkiego
@SeriousDude: ale to była zbiórka i było później ogłoszone komu dziękujemy za wpłaty. Każdy osobno był wymieniony kto dokonał wpłaty. To była inna zbiórka. Ty mógłbyś tak samo zrobić zebrać kasę od znajomych przekazać na jakiś cel i później wymienić i pochwalić te osoby które przekazały na to kasę.
@walerr: mi by było wstyd zbierać od innych jakieś drobne kwoty, szczególnie na produkt który sam wytwarzam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja rozumiem gdyby trzeba było zrobić zbiórkę na 180 tysięcy dutków, ale żeby na 180? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@walerr: No właśnie, na leczenie swoich dzieci a nie na oddanie swojego produktu za czyjeś pieniądze byle by nie naruszyć swojego budżetu jak typowy Janusz.

Ty serio aż tak niski poziom reprezentujesz że łączysz swoją zbiórkę ze zbiórką na chore dzieci?
Wybacz, ale co wiadomość to sięgasz dna.
@SeriousDude: idąc Twoim tokiem rozumowania jestem takim samym barbarzyńcą, bo swego czasu zamiast po prostu wpłacić hajs na dzieciaka, to poszedłem na Piotrkowską zbierać na niego grając na gitarkach ze znajomymi. Hm.
@ofca669: widzę kolejny który wyrwie jeden kontekst z całości i dalej nie rozumie.
Na Twoim przykładzie: jesteś grajkiem, nagrywasz płytę która kosztuje 30 zł. Chcesz aby dzieciaki z domu dziecka miały prezent więc robisz zbiórkę na kwotę 300 zł aby przekazać 10 płyt. Czy jest to charytatywne działanie? No nie ponieważ nie ponosisz żadnych kosztów, Twoje płyty są sprzedawane w ramach zbiórki czyli zarabiasz lub w najgorszym wypadku wychodzisz na zero.