Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (8)

 • avatar

  Czas na kolejne "zestawienie" poczynań wykopowych konserw! Tym razem na tapet bierzemy ciężki temat - pedofilię w kościele katolickim. Ciekawi Was kto najczęściej zakopuje znaleziska informujące o tym obrzydliwym zjawisku? Czytajcie dalej!

  Wziąłem 50 najnowszych z "najlepszych" znalezisk z tagu #pedofilewiary i puściłem skrypt, który zliczył ile z nich zostało zakopanych przez danego użytkownika.

  Oto lista osób najczęściej zakopujących - cyfra przy nicku mówi ile z 50 znalezisk zostało przez daną osobę zakopane:

  Noxgate - 41
  falconiforme - 36
  project_7 - 36
  kamil150794 - 31
  chopin - 31
  pablo4096 - 29
  adminek1984 - 23
  eskimos-albinos - 22
  ObserwatorZamieszania - 20
  dwaemu - 18
  viko - 18
  Vargtimmen - 16
  4x80 - 16
  ClenbuterolTrenbolone - 15
  moooka - 15
  JakubWedrowycz - 15
  malomaligno - 14
  habib - 14
  ZAWADIAK - 13
  beconase - 12
  Risan - 12
  Vort - 11
  KawaJimmiego - 11
  GeneralRakieta - 11
  Bambosz321 - 10
  Leszko - 10

  W/w nie wołam, bo zaraz będzie, że "spam", "na uj mnie wołasz??" itp. Lista samych znalezisk w komentarzu poniżej.

  Masz pomysł na podobne "zestawienie"? - zostaw go w komentarzu.

  pokaż spoiler #bekazkatoli #bekazprawakow #pedofilia #katolicyzm #kosciol #4konserwy #neuropa
  pokaż całość

  odpowiedzi (104)

 • avatar

  #dziendobry wszystkim, nie mogłem spać więc powstał oto ten wpis:

  Około dwa tygodnie temu dodałem ten mocny wpis opisujący moje perypetie z zarezerwowaniem terminu wizyty w konsulacie w Londynie celem wyrobienia paszportu. Nie udało się do dzisiaj.

  Otóż uzupełniając przyczyny niemożności zabukowania terminu - wczoraj ambasada wydała specjalne oświadczenie w którym w zasadzie przyznali że są hakowani przez koników oferujących te terminy za opłatą. I faktycznie – wizyta na FB, pierwszy profil z brzegu -> https://www.facebook.com/rezerwacjewkonsulacie i mamy konika oferującego terminy po 50 funtów od łebka. Ambasada o problemie poinformowała i ostrzegła ale nie zamierza zrobić z tym nic, niech ludzie dalej się denerwują próbując szczęścia w konsulatowym totolotku. Profile społecznościowe, komentarze w opiniach Google i wszystkich innych miejscach pokazują frustrację ludzi którym wygasły paszporty i są w sytuacji w której nie mogą zmienić pracy, wynająć mieszkania czy załatwić innych formalności chociażby z wyrobieniem brytyjskiego obywatelstwa czy prawa jazdy bo do tego wszystkiego potrzebny jest ważny paszport.

  W związku z czym miałbym prośbę do was o plusa celem nagłośnienia tematu a także do wszystkich mediów obecnych na Wykopie o zajęcie się tematem i interwencję w tej sprawie. To jest chore żeby wyrobienie paszportu, podstawowego dokumentu tożsamości za granicą wiązało się z takimi niedogodnościami. Jakoś nie odnotowałem żeby moi znajomi z pracy pochodzący z innych krajów UE mieli takie problemy z wyrobieniem swoich dokumentów
  Temat w skrócie przedstawił niejaki Jakub Krupa na Twitterze, ale nie uzyskał dotychczas odpowiedzi od żadnego z otagowanych ministerstw, ambasadorów czy innych ważnych ludzi.

  Taak... oczywiście mógłbym przyjechać do Polski i wyrobić sobie go na miejscu, ale nie mam na to po pierwsze czasu teraz a po drugie nie mam tyle urlopu żeby czekać na odbiór nowego paszport w Polsce. Poza tym będąc w Polsce nie bardzo chce mi się latać po urzędach, tylko wykorzystać ten czas na spotkanie z rodziną.

  PS: Znalazłem na githubie nawet odpowiednie linijki kodu umożliwiające ten proceder. To tylko pokazuje jakim badziewnym systemem jest ten cały e-konsulat i jak dziurawym.
  https://github.com/topics/e-konsulat

  PS2: Jak ktoś chce, niech robi znalezisko - ja chętnie wykopie.
  #polska #uk #paszporty #tematdlauwagi #afera #zagranico
  @polsatnews_pl @UWAGA_TVN @ZaufanaTrzeciaStrona
  pokaż całość

  odpowiedzi (88)