Wpis z mikrobloga

Jak przymocować kabel ethernetowy do ściany i przy łączeniu ściany z sufitem tak aby nie uszkodzić farby? Masa mocująca odpada bo kabel jest za ciężki. Widziałem takie trytytki do przyklejania na ścianę, ale to pewnie uszkodzi farbę przy odklejeniu. Macie jakieś pomysły? Jak nie da rady to bym może puścił dołem po płytkach i na to jakąś listwę maskującą ale znowu trzeba wiercić a tego nie chcę, a listw na klej do płytek nie widziałem.
#budownictwo #internet
  • 6
@robertx: nie da rady bo kabel będzie przechodził przez próg innych pokoi a tam nie ma list progowych, muszę iść górą @Vel_Makarena: nie mogę wiercić bo wynajmuję, muszę to zrobić nieinwazyjnie. Jedyna droga idzie przez ściany i sufit ale nie chce uszkodzić farby
@marek22: Nie mam po prostu zamiaru wiercić, potrzebuje coś na szybko. Najlepiej przydałaby się jakaś maskownica ale nie progowa tylko taka co przejdzie po powierzchni płytek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@c137: w casto kupisz koryta instalacyjne samoprzylepne, farby nie powinny uszkodzić przy zrywaniu a kaabel utzrymaja bez problemu