Wpis z mikrobloga

@Kompot12: Choroby weneryczne, często są związane z działalnością przestępczą, ale tu się powiesz, że po prostu przeniosą się do podziemia, to kary powinny być ostrzejsze i karani powinni być wszyscy, którzy brali w tym udział, a nie tak jak w ameryce że tylko klient, żeby się nikomu to nie opłacało. Niepłacenie podatków. Mało osób się budzi z myślą, "a zostanę sobie #!$%@?ą", tylko jest to krótkotrwałe rozwiązanie większego problemu, a może
@rasmor: Już widzę jak jakiś kierowca tira robiący do żwira ryzykuje na trasie, utratę rodziny, bo żona się dowie, pracy, powiedzmy 10 lat i kary finansowej, by sobie pociumciać jakąś ukrainke
@elf_pszeniczny: Konfederacja to jest gurwa najgorszy możliwy PR dla prawdziwych wolnościowców

Ja utożsamiam się z wolnościowcami z dolnej prawej ćwiartki. Może niekoniecznie tak skrajnej, że jestem za domowymi reaktorami atomowymi, ale na pewno bardziej wolnościowy niż "wolnościowa" Konfederacja, która chciałaby wolnościowego katotalibanu, w sensie żeby wszyscy Polacy byli katolickimi patriotami tańczącymi tak jak silny rząd zagra, bo wtedy jest prawdziwa wolność lewaku xD
prawa dolna ćwiartka. Najgorzej. Zero reprezentacji w przestrzeni publicznej.


@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: I to jest smutne, bo mam wrażenie, że to chyba najbardziej przyjazna ludziom ćwiartka.
Chcesz jako facet wziąć ślub z facetem? Spoko, twoje życie
Chcesz chodzić do kościoła i wierzyć w Boga? Spoko, twoje życie
Chcesz [cokolwiek]? Jeśli [cokolwiek] nie ingeruje w wolność innych osób to spoko, twoje życie.

Mam wrażenie, że ludzie nie dorośli na taką dozę wolności i wolnego