Wpis z mikrobloga

Ja wam mówię, możliwe są tylko dwie drogi dalszego rozwoju spraw z perspektywy długoterminowej:

1 Hipergamia kobiet zostanie zaakceptowana i stanie się nowym, powszechnie akceptowalnym wzorcem rodziny. Normalnym stanie się model w którym kobieta jest w związku z beciakiem, który utrzymuje ją i dzieci, jednocześnie umawia się bez większych oporów moralnych i skrępowania z chadami - jak i daje im pierwszeństwo do zapłodnienia. Dzieci chada oczywiście są na utrzymaniu i wychowaniu beciaka.

2 Hipergamia kobiet zostanie stłumiona siłą i wprowadzi się coś na wzór szariatu.

Innej drogi w społeczeństwie posttinderowym, ze zglobalizowanym rynkiem matrymonialnym po prostu nie ma. Albo one nas, albo my ich.

#p0lka #blackpill #przegryw #redpill #incel #incels
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@matrixsterujenami:

Bo Polska jak zwykle jest sto lat za murzynami, ja pamiętam że czytałem o Red/blackpillu na zagranicznym forum już 5 lat temu i już wtedy był bardzo popularny, nie bez powodu np w takiej Kanadzie incelow uznaje się już za organizację terrorystyczną, u nas większość ludzi w realu jeszcze nie zdaje sobie sprawy o istnieniu pigułek i inceli.
@AntyBohater: W Polsce bardziej prawdopodobna opcja pierwsza. P0lski są bardzo agresywne a faceci to w większości cuckoldy. Za to na zachodzie będzie opcja nr 2. Rosnący w siłę muzułmanie rozprawią się z feminazistkami i wprowadzą własne prawo szariatu. I to w sposób zupełnie legalny, demokratyczny.