Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Macie Mirki może jakiegoś linka do zewnętrznej lampy (takiej nad drzwi wejściowe) gdzie będzie czujnik ruchu ale również możliwość pracy ciągłej? Chciałbym żeby można było włączyć ciągle oświetlenie (łącznikiem) ale standardowo miałoby z czujnika ruchu działać. Wiem że mógłbym dać osobny czujnik i lampę ale szukam czegoś "w jednym". Nigdzie w ofertach nie ma schematów żebym mógł się dowiedzieć czy można podpiąć cztery żyły.

#budujzwykopem #oswietlenie #elektryka
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jason_Stafford no ale właśnie chciałbym coś zintegrowanego. Nie chce mi się wierzyć że nie ma na rynku takiego rozwiązania, przecież to proste jak budowa cepa ale nigdy na aukcjach nie ma wypisanej takiej opcji, o schematach można zapomnieć i chyba jedyną opcją byłoby zamawianie w ciemno i sprawdzanie :/

@stassma: no tak właśnie chciałem zrobić ale nie wiem czy w lampie będzie taka opcja żeby wpiąć się między żarówkę a czujnik.:
@Rst00 w większości lamp pewnie się da. Zamów, najwyżej oddasz. Albo przejdź się do sklepu i zobacz jak środek wygląda. Tylko potrzebujesz dodatkowo zasilania w lampie. Trzy przewody minimum. Faza stała, faza po włączniku i zero
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@danielson161: no ja wiem że tak się da i patrząc na oferty na Allegro to mocno to rozważam. Jeszcze mam możliwość żeby przerobić instalacje na zewnątrz.