Wpis z mikrobloga

#przemyslenia
Podczas moich wirtualnych podróży po USA doszedłem do dziwnego i tajemniczego odkrycia, większość małych miasteczek i wiosek jest totalnie pusta! Żadnych ludzi ani przechodniów nawet przed domami czy sklepami, żadnych psów listonoszy, kurierów, nawet samochodów czy ludzi narowerach, żadnych maszyn na polach nic, nawet nie widać żeby ktoś kosił trawnik albo w wyglądał przez okno czy siedział na ganku przed domem,nie ma bawiących się dzieci, nawet radiowozu albo karetki! Często całymi kilometrami przemierzałem street view i nie natknąłem się na żywego człowieka pomimo że są to miasteczka gdzie jest np 30tys mieszkańców, a nie mówie tu o Nevadzie czy Arizonie ale np. Oklahoma albo Utah czy Waszyngton, wszędzie pełno domów, sklepów, placów zabaw itd. i żadnego człowieka w okolicy! Nie wiem o co tu chodzi , trochę mnie to przeraża! (_ )()||()
DziecizChoroszczy - #przemyslenia
Podczas moich wirtualnych podróży po USA doszedłem...

źródło: comment_1603073861PMuUi4jVfuEsGZhIMA8zI8.jpg

Pobierz
  • 80
@Dzieci_z_Choroszczy To jest normalne, mieszkałem w podobnym miasteczku i ludzie na mnie dziwnie patrzyli jak chodziłem pobiegać - tam nie ma nawet chodników. Najbliższy sklep to i tak 10/20/30 mil, szkoła i praca tak samo, więc wszyscy jeżdżą autami.

Odwrotnie jest w dużych miastach, jak spojrzysz na ulice w Chicago, NYC itd to większość porusza się metrem a sklep jest o 2 przecznice dalej, więc samochód albo jest całkowicie niepotrzebny albo tylko