Wpis z mikrobloga

Jak śpicie to na plecach czy na brzuchu? Jak zmienić nawyk spania.. za #!$%@? nie umiem usnąć na plecach, muszę być mega ale to mega #!$%@? i najczęściej to zasnę przy filmie na kanapie, jak się kładę normalnie do wyra to śpię tylko na brzuchu i #!$%@? inaczej.
#ciekawostki #kiciochpyta #heheszki

To jak?

  • Brzuch 47.7% (31)
  • Plecy 52.3% (34)

Oddanych głosów: 65

  • 20
@Trusky92 czy chrapiesz spiąć na plecach? Możliwe że masz jakiś problem z nosem bądź coś innego natury oddychania bo teoretycznie na plecach powinno być najlepiej. Mi osobiście dobrze śpi się na boku.
Brzuch to uciskanie wielu narządów i teoretycznie warto byłoby się zastanowić albo nad powyższym co wspomniałem albo wymiana materaca/ profilowana poduszka
@Jestem_Tutaj: @Pimenista: Tu mnie zaskoczyliście XD nie wiem, z benkiem nie mam problemów raczej haha
@stowarzyszenie_przebudzeni: No podobno chrapie na plecach, teraz nie wiem bo mieszkam sam, kiedyś różowa mnie #!$%@?ła i musiałem się kręcić na boki, żeby nie chrapać. Bardziej chodzi o to, że mi dziwnie na plecach, niby jestem bardzo zmęczony ale nie usnę tak za cholerę. Do materaca mam nakładkę specjalną, poduszki mam zwykłe z pierza
@Trusky92: Raz kiedyś mi stanął to go docisnąłem do wersalki i coś strzykło w nim, aż się wystraszyłem. Potem przez tydzien miałem problem żeby go postawić, ale później już było normalnie tylko że troszku wyprofilowany w banana xD
@Trusky92 a zęby scierasz? Zaciskasz mocno? Może nawet nie jesteś świadom sprawdź sobie jedynki zwłaszcza czy nie są lekko płaskie.
To często z nadmiaru emocji stresu pracoholizmu itp też może być przyczyną chrapania spiąć na plecach i gorszej cyrkulacji powietrza. Wtedy na noc szyna na zeby to dobra sprawa.