Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja już nie wiem mirki. Jest #!$%@? ciężko znaleźć jakąkolwiek dziewczyne, a co dopiero znaleźć normalną XD Rynek matrymonialny jest na tak niskim poziomie, że niżej już się chyba nie da.

Mam 2 kumpli, wszyscy we 3 tworzymy taką dosyć zgraną paczke (chociaż tyle z tego życia). Żaden z nas jeszcze nie miał nigdy dziewczyny - to tak dla nakreślenia, a mamy po 21-22lata. Wszyscy w miarę zaradni, albo studiujący albo pracujący albo jedno i drugie.

Ja cały czas próbuję #tinder bo pomimo, że jest kompletnym ściekiem to dla mnie jest to nadal jedyna szansa na jakiekolwiek poznanie kogoś. Bo tak to praca - dom - praca. Czasami sporadycznie jakieś piwko z kumplami albo ze znajomymi z pracy. Tu jest problem bo znajomi z pracy to głównie ludzie blisko 30 albo po 30, także ich znajomi również.

Nie wpisuję się w typowego przedstawiciela tagu #przegryw Jestem zaradny, mam w miarę spoko pracę z perspektywami na jeszcze lepszą(it), mieszkam sam (wynajmuję kawalerkę), mam samochód, nie mam zakoli, mam pełne uzębienie, nie jestem niski, itd. itp.

Jeśli chodzi o tindera to chyba każdy doskonale wie jak to wygląda. Jedyne do czego mi się ten tinder tak na prawdę przydał to do podniesienia mnie na duchu, że tak na prawde mam w miarę dobrą morde i mogę podobać się płci przeciwnej bo mam pary z dziewczynami, które są mocno w moim typie i które mi się podobają, mam sporo par i lajków. Ale co z tego skoro kontakt urywa się po kilku - kilkunastu wiadomościach? Albo nawet nie odpisze na zajebiście przemyślaną pierwszą wiadomość odnoszącą się do opisu albo któregoś ze zdjęć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Spróbowałem nawet swojego szczęścia na #mirekszukazony to ogłoszenie wisiało dosyć długo bez żadnej odpowiedzi także usunąłem () Najlepiej to chyba byłoby tam dodać swoje zdjęcie bo obecnie to każde ogłoszenie wygląda tak samo ale nie zrobie tego bo kojarzy mnie kilka osób na wykopie z real life XD a jakby przypadkiem poszło w viral to nie byłoby za fajnie

Wracając do meritum przemyśleń myślę, że moim problemem i mężczyzn podobnych do mnie jest tutaj ogólnie dosyć małe obcowanie z płcią przeciwną bo obecnie to w zasadzie tylko w pracy, więc nie daję sobie za bardzo szansy na poznanie kogoś (a w dobie wirusa to już w ogóle tragedia). I nie mówcie mi tutaj tych utartych tekstów, że na pewno kogoś kiedyś poznam przypadkiem w najmniej oczekiwanym momencie jak w filmach XD to tak nie działa. Jak szukasz pracy to też nie czekasz aż ktoś nagle Cie zaprosi na rozmowe tylko rozsyłasz cv, przeszukujesz strony z ogłoszeniami, pytasz się po znajomych, itd.

Nie wiem nawet po co to piszę, musiałem się chyba po prostu wygadać.

#zalesie #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8dae7e605297c54a62d095
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 17
I nie mówcie mi tutaj tych utartych tekstów, że na pewno kogoś kiedyś poznam przypadkiem w najmniej oczekiwanym momencie jak w filmach


@AnonimoweMirkoWyznania: Nikt nie miał zamiaru tego pisać

Jak szukasz pracy to też nie czekasz aż ktoś nagle Cie zaprosi na rozmowe tylko rozsyłasz cv, przeszukujesz strony z ogłoszeniami, pytasz się po znajomych, itd.


@AnonimoweMirkoWyznania: Chyba że akurat jesteś programistą, to wtedy praca szuka ciebie ¯\_(ツ)_/¯
OP: @Flutter_M_Shydale:

Nikt nie miał zamiaru tego pisać


Widziałem kilka podobnych anonimowych i prawie zawsze pojawiał się tekst o podobnym znaczeniu

Chyba że akurat jesteś programistą, to wtedy praca szuka ciebie ¯_(ツ)


To też zależy jak już kiedyś jakąś dziewczyne będę miał to pewnie nagle pojawią się inne chętne, dopóki nie mam to żadna nie jest zainteresowana. Podobnie jest z byciem programistą, jak masz 5 lat doświadczenia w programowaniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Sama prawda. A teksty typu "kiedyś przypadkiem kogoś poznasz" to piszą tylko różowe oderwane od rzeczywistości. Nie znam nikogo kto by w ten bullshit wierzył. A to że mimo tego że jesteś ogarnięty życiowo masz problem żeby jakąś zainteresować to nie dziwne, nie wiem o co chodzi że takie #!$%@? czasy. A wirus też nie ułatwia sprawy chodzenia do pubów czy klubów. Obecnie zostają tylko domówki ale to jest tylko
Wracając do meritum przemyśleń myślę, że moim problemem i mężczyzn podobnych do mnie jest tutaj ogólnie dosyć małe obcowanie z płcią przeciwną


@AnonimoweMirkoWyznania: nie, Twoim problemem jest bycie ogólnie mało atrakcyjnym, mam wiele znajomych co mimo "kiepskiej sytuacji na rynku świń" zmieniają kobiety jak rękawiczki, niektórzy potrafią zaliczyć po kilkadziesiąt kobiet

Poczekaj aż Julki znudzą się zabawą z Chadami i zaczną myśleć co będą robić w przyszłości. Wtedy takie spokojne i
@steppenwolf90: Nie chce zrobić z niego frajera tylko mówię jak jest. Z jego opisu wynika, że jest raczej introwertykiem, takim osobom dużo ciężej znaleźć drugą połówkę, szczególnie przez internet.

Obecnie światopogląd dziewczyn jest bardzo mocno zniekształcony przez social media. Dzięki apkom typu tinder różowe szukają jak najlepszej opcji.
OP: @wiosennaburza: Zauważyłem, że od każdego chcesz tego zdjęcia w celu ocenienia. A może tak wyślesz swoje? Nie wiem kim jesteś i czy nie wyślesz zaraz gdzieś tego zdjęcia dalej na mirko. Obecnie korzystając sporadycznie z tindera w stolycy mam jakies 23 pary, spokojnie ponad 30 rozpoczętych wiadomości, kilkanascie jak nie kilkadziesiąt zghostowanych par i 99+ lajków, także myślę, że da to Tobie jakiś obraz, zdjęcia mam oczywiście swoje. A
P.P: Koliega @steppenwolf90: zapewne to wywnioskował po tym, że gdybyś był faktycznie atrakcyjny to nie robibys tego wpisu tylko siedział w tej chwili z laską przytulając się do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pary masz bo pewnie jestes lekko ponadprzecietny, ale to za mało by różowe pisały z toba z zaangażowaniem, takich jak ty każda ma setki w kolejce ( ͡° ͜ʖ ͡°
W jaki sposób oceniłeś, że jestem mało atrakcyjny? XD


@AnonimoweMirkoWyznania: bo atrakcyjnym życie tworzy setki szans na poznanie kogoś, atrakcyjna osoba ma dobre social skills, ma dużo znajomych i jest wyciągana ciągle na domówki

Pójście na impreze i zabranie na chate jakiegoś zgona nie jest w moim stylu to po pierwsze


@AnonimoweMirkoWyznania: jest pełno gości co idzie na imprezę, tańczy z normalnymi laskami, pod koniec weźmie numer i umówi się
OP: > P.P: Koliega @steppenwolf90: zapewne to wywnioskował po tym, że gdybyś był faktycznie atrakcyjny to nie robibys tego wpisu tylko siedział w tej chwili z laską przytulając się do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pary masz bo pewnie jestes lekko ponadprzecietny, ale to za mało by różowe pisały z toba z zaangażowaniem, takich jak ty każda ma setki w kolejce ( ͡° ͜ʖ
P.P.: Tak bycie lekko ponadprzeciętnym to za mało na tindera w stolicy.

A no tak, bo jakbym pracował w żabce na kasie albo był budowlańcem to byłbym pewnie zajebistym dynamiczniakiem na którego każda by leciała. Bez sensu takie generalizowanie i wrzucanie wszystkich do jednego wora.


Uderzasz w straszne ekstrema jak typowy mentalny #przegryw tak jak wcześniej pisząc o zgarnianiu zgonów z imprez.
@steppenwolf90: bardzo ładnie cię już wcześniej wypunktował

Zaakceptował:
@AnonimoweMirkoWyznania: masz toksyczne przekonania - widzac to po ocenianiu klubow, podchodzenia na ulicy oraz dziewczyn z neta. Zapamietaj - nic sie Tobie nie nalezy, nie ma zadnego prawa natury mowiacego, ze jak masz dobra prace i wyglad to zaslugujesz na dobry zwiazek. Tworzysz sztuczne oczekiwania i jestes zawiedziony.