•  

  Jestesmy na finiszu baryłki więc i ostatnie dwa posty w końcu muszą się pojawić. Dziś chciałbym pokazać Wam jak daleko doszliśmy z całą organizacją akcji i jej kształtem.

  Rozpoczynając nieśmiałe rozmowy z kilkoma osobami o wsparciu baryłki nie sądziliśmy, że nasze prośby powędrują w tak wiele ciekawych miejsc. Wszystkie decyzje o współpracy przyjęliśmy z radością ale ważne było dla nas też to aby wypracować sobie pewną markę, a nasze działania powinny być opatrzone logotypem dla zwiększenia rozpoznawalności. Dziś ten logotyp wędruje na opakowania kartonowe, które będą rozsyłane do użytkowników wylosowanych w podsumowaniach następnych pięciu edycji (z tą włącznie) wraz z całą zawartością, którą tutaj przedstawiłem w ostatnich dziewiętnastu postach. Są widoki na kolejne pięć edycji, więc prawdopodobnie łącznie 100 kartonów z poniższą grafiką będzie rozsyłanych po Polsce. Miejmy nadzieję, że zostaną one z nami na stałe. A za kartony odpowiedzialność wzięła firma, która jest mi po sąsiedzku. (。◕‿‿◕。)

  CENTRUM PAKOWANIA sponsoruje nam nie lada gratkę. Nie liczyłem nawet, że uda nam się osiągnąć taki poziom marketingowy dla baryłki, a jednak idziemy non stop do przodu, rozwijamy się, a w planach mamy kolejne ułatwienia dla naszych Wampirów.
  Opakowanie to jest też ukłonem w stronę każdego z naszych sponsorów za ich wsparcie, tak abyście widzieli kto z nami gra, komu warto zaufać i kto jest ziomeczkiem dla krwiodawców. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

  Obiecuję, że gotowe do wysyłki kartony ujrzycie w pełnej krasie gdy tylko zejdą z linii produkcyjnej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler P.S. - Powiedzcie mi skad wzięło się tyle plusów pod ostatnim wpisem xdd W życiu nie spodziewał bym się takiego odbioru tamtego ogłoszenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  =====================================
  IX edycję naszej akcji wspierają:
  Narodowe Centrum Krwi sprawdź
  Bido.com.pl / @bkwas sprawdź
  Producent żelek Gusto / @ecco sprawdź
  Hostmark / @Hostmark sprawdź
  Mobile Vikings / @MobileVikingsPL sprawdź
  Centrum Pakowania sprawdź
  Artevision / @UberKatze kontakt - kontakt@artevision.eu
  Fundacja RatujRyby sprawdź
  Sox In The Box / @Sox-in-the-Box sprawdź
  Xtreme Fitness Gyms / @Xtreme_Fitness_Gyms sprawdź
  PKP Intercity sprawdź
  WYKOP.PL

  [ #barylkakrwi ]

  pokaż spoiler #krwiodawstwo #krew #rckik #zhdk #czujedobrzeczlowiek #pomagajzwykopem #diy #rekodzielo #wykop #gusto #hosting #stronywww #rozkminkrzaka #mobilevikings #biegajzwykopem #bieganie #soxinthebox #skarpetkiboners #mirkokoksy #silownia #intercity

  =====================================
  Ten post to zapowiedz rozdajo dla krwiodawców, którzy włączyli się w dziewiątą edycję akcji BaryłkaKrwi. Szczegóły pojawią się wł podsumowaniu, wzorem poprzednich dwóch edycji.
  Edycja VII  |  Edycja VIII

  Wszystkie nagrody, które do tej pory ogłosiliśmy:
  1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 /

  źródło: Screenshot_20201020-122744_Drive.jpg