Wpis z mikrobloga

Hej,
może ktoś polecić firmę zajmującą się cięciem formatek meblowych?

Chcę samemu skręcić szafkę pod TV, mam jakiś plan ale szukam materiałów.
Do tej pory korzystałem z usług Castoramy ale po pierwsze nie oklejają obrzeży a po drugie nie pasują mi kolory, stąd najlepiej okolice #wroclaw żeby móc zobaczyć kolory na żywo ale coś online z przesyłką też spoko :)

Jak jest w przypadku zamówienia formatek które nie wykorzystują całej płyty? obstawiam że inaczej niż w casto i zapłacę za całą płytę a odpady będą i tak przesłane, dobrze myślę?

Jeszcze jedno, chciałbym fort mieć w kolorze (granat), z jakimi kosztami powinienem się liczyć? gdzieś znalazłem że za przykąłdowy front 1m x 1m wyjdzie ok 150zł. wydaje mi się dużo ale może takie są ceny.

#stolarstwo #meble
  • 8
@Vadler: polecam rbr carpenter na Krzywoustego?. Mają konkurencyjne ceny, szybki termin realizacji i dobrą jakość cięcia/oklejania (mało odprysków). Korzystałem z ich usłuch już 2 razy i szczerze polecam. Jak zostanie coś z płyt to oczywiscie dostajesz ten odpad. A co do kwoty, to wyślij wycenę w 2-3 punkty to zobaczysz
Jeszcze jedno, chciałbym fort mieć w kolorze (granat), z jakimi kosztami powinienem się liczyć? gdzieś znalazłem że za przykąłdowy front 1m x 1m wyjdzie ok 150zł. wydaje mi się dużo ale może takie są ceny.


@Vadler: płacisz za całą płytę, czasami da się za połowę. Więc projekt zrób tak aby optymalnie wykorzystać materiał. Nie ma nic gorszego jak jedna deska się nie mieści..
@Vadler juan w dlugolece I meblostyl we Wrocławiu mają erozrys.
Wpisujesz jakie formatki itp i optymalizują i wyceniają. Wtedy widzisz czy np. zmieściłes się na jednej płycie czy nie
@Vadler co do koloru to możesz zwykły laminat wybrać we wzorze jaki chcesz i wtedy też płacisz za całą płytę w zależności co wybierzesz to tak około 300zl za płytę cała.
Albo bierzesz mdf lakierowany i wtedy możesz zamawiać już na m². W Juanie za 1m² wychodzi coś koło 300zl