Wpis z mikrobloga

Stan surowy małej willi pod #warszawa ukończony. Wciąż nie mogę uwierzyć, że to wszystko samo mi przyszło. Jeszcze w lutym zarabiałem 3k w #korpo i wynajmowałem małą kawalerkę. Kiedy przyszła pandemia i zaczęło robić się ruchliwie na tagu #gielda postanowiłem zapoznać się trochę z tematem. Tak na prawdę niczego nie zrozumiałem, nie wiem jak grają profesjonalni gracze, ale mi metodą na czuja udało się pomnożyć najpierw 30k odłożone na wkład własny na #mieszkaniedeweloperskie w 100k tylko na jednej spółeczce, późnie te 100k zamieniłem na 400k na dwóch innych, później zacząłem dokupywać coraz więcej i finalnie w lipcu powiedziałem swojemu menadżerowi w #korpo - #!$%@? się. Od tego momentu jestem wolny finansowo, postawiłem tę willę za gotówkę, nie mam już żadnych zobowiązań, nic w życiu nie muszę. Chciałem wam w tym momencie drodzy koledzy z tagu #gielda podziękować. Bez was #!$%@?łbym jeszcze 30 lat w tym januszexie by być w tym punkcie co teraz.

#budownictwo #budujzwykopem #nieruchomosci #pieniadze #koronawirus
Pobierz
źródło: comment_16032028910SHw3SpTg7id71rHJklPjO.jpg
  • 20
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dopeboiYSL: długo go tworzą, musisz kontrolować projektantów bo niekiedy stawiają na rozwiązania rodem z discovery i programu "mega konstrukcje" już z góry musisz wiedzieć czego oczekujesz od takiego projektu (i nie mówię tu o ładnym czy oryginalnym wyglądzie). No i przy budowie stały kontakt z konstruktoren bo czasem coś co normalne wygląda ma projekcie, jest czasem prawie nie do wykonania.