Wpis z mikrobloga

No dzisiaj sie spoko jeździło poza tym że bym babe na pasach #!$%@?ł bo wydawało mi się że nie chce iść przez pasy to nie hamowałem oraz #!$%@?ł w samochód na sąsiednim pasie ruchu (przy zmianie z lewego na prawy po skrecie w lewo) xD #prawojazdy
  • 17
@gunwo123: Nie wiem czemu ale jakos tak miałem #!$%@? dziś na przejścia dla pieszych xD Ale poza tym to naprawde dobrze mi się jeździło. Widocznie się lepiej fotelem ustawiłem i miałem lepsze wyczucie. Zawracanie tyłem z wyk. infrrastruktuw też spoko, jak i skośne parkowanie też na łątwości.
@gunwo123: Powiem tak, z pewną dozą szczęścia jest szansa że się uda zdać xD Kwestia a) ustawienia fotela i wyczucia sprzęgło/gaz, b) że żadna melepeta mi na przejście nie wyjdzie, c) że żadna melepeta mi się nie #!$%@? gdy będę wykonywał parkowanie powoli itd. xD
@gunwo123: zostało mi kilka godzin do końca, ale wiesz, 20 godzin wyjeździłem jednym pojazdem, a na 10 mam zmienionego instruktora i samochod (ta sama marka i model ale troche nowszy i troche jest bardziej wrażliwy na pedały).
@Pimenista: A bo ja będę zdawał na tym samym aucie na którym się uczę, myślałem że tak jest w większości WORDów, jeśli będziesz zdawał na wordowskim to rzeczywiście musisz ogarnąc na początku sprzęgło itp