Wpis z mikrobloga

Dotychczas pracowałem sobie na bitbuckecie, jednak postanowiłem zrobić swojego githuba.
Jednak jestem w nim troszkę ciemny i nie mogę nigdzie znaleźć opcji "CLONE", żeby ustawić git remote na adres mojego nowego repozytorium na githubie. Pomógłby ktoś?

Po prostu chodzi mi o to, że zrobiłem projekt, który dotychczas wrzucany był na bitbucketa, jednak chciałem to sobie wrzucić na swojego prywatnego githuba i nie mogę znaleźć opcji, gdzie mógłbym dany projekt połączyć z moim nowoutworzonym githubem.

#git #github #bitbucket #naukaprogramowania
  • 6
@kill-9: No stworzyłem nowe repo na githubie. I mam problem z połączeniem go z projektem, chciałbym tam wrzucić jakby całe repozytorium, które wcześniej miałem na bitbuckecie, jednak coś mi się nie udaje.

Ustawiłem git remote -v adres url nowego repo z githuba i nie wiem co dalej... Dość dawno nie używałem gita i teraz coś mi nie wychodzi, nie wiem co dalej zrobić, żeby wrzucić całe repozytorium .git
Dobra dzięki wszystkim, dawno nie wchodziłem na maszynę wirtualną na której to robiłem. Miałem tam taki syf że trzy foldery nazywały się tak samo i początkowo próbowałem to przerzucić z tych dwóch folderów, w których za dużo nie było i cos mi się nie zgadzało. A okazało się że repo było w folderze podrzędnym katalogu, który miał taka samą nazwę XD