Wpis z mikrobloga

@reddin: a możesz odnieść się do osób przestrzegających przepisów? Nie wiem jak wygląda ruch we Francji ale wiem jak wygląda w Polsce i rowerzystów jeżdżących pod chodnikach jest multum. Tak jak tych bez wymaganego prawem oświetlenia i odblasków. W dodatku rower nie posiada wyróżnika pozwalającego na nagranie wideo i łatwą identyfikację właściciela pojazdu w przypadku kolizji i jego ucieczki z miejsca zdarzenia. No ale tak już jest w naszym społeczeństwie że
a możesz odnieść się do osób przestrzegających przepisów?


No cóż, 2/3 rowerzystów posiada prawo jazdy.

Nie wiem jak wygląda ruch we Francji ale wiem jak wygląda w Polsce i rowerzystów jeżdżących pod chodnikach jest multum.


Tak samo jak kierowców jeżdżących po chodnikach ¯\_(ツ)_/¯ i zastawiających chodniki.

Tak jak tych bez wymaganego prawem oświetlenia i odblasków. W dodatku rower nie posiada wyróżnika pozwalającego na nagranie wideo i łatwą identyfikację właściciela pojazdu w przypadku
Pobierz reddin - > a możesz odnieść się do osób przestrzegających przepisów? 

No cóż, 2/3 ...
źródło: comment_1603264944U1BLN9XJzy8klQS7FkttMu.jpg
No cóż, 2/3 rowerzystów posiada prawo jazdy.


@reddin: xD podawanie danych z dupy gdy nikt nie prowadzi żadnego ich rejestru xD Super...

Tak samo jak kierowców jeżdżących po chodnikach ¯_(ツ)_/¯ i zastawiających chodniki.


@reddin: rowerzystów na chodniku widziałem dziś 5 a auta ani jednego. Tak samo nie widziałem zastawionych chodników.

Tak jak tych bez wymaganego prawem oświetlenia i odblasków. W dodatku rower nie posiada wyróżnika pozwalającego na nagranie wideo i
xD podawanie danych z dupy gdy nikt nie prowadzi żadnego ich rejestru xD Super...


@aarahon: Link: https://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/raport-rowerowa-polska-23-rowerzystow-to-aktywni-kierowcy-53386.html

I co teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

rowerzystów na chodniku widziałem dziś 5 a auta ani jednego


Niezła ściema xD

Nie masz niestety racji. Kierowców się piętnuje, rowerzystów nie, jeżdżą między ludźmi po chodnikach i bardzo rzadko ktoś reaguje.


Ale wiesz, że jest szereg wyjątków, kiedy jazda rowerem po chodniku
Pobierz reddin - > xD podawanie danych z dupy gdy nikt nie prowadzi żadnego ich rejestru xD S...
źródło: comment_1603270220M6M6GLXLWss6sxd7B3H6WU.jpg
Link: https://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/raport-rowerowa-polska-23-rowerzystow-to-aktywni-kierowcy-53386.html


@reddin: no dałeś mi link do artykułu gdzie na potwierdzenie Twoich słów znajduje się tylko zdanie:

Portal rowerowa-polska.pl opublikował wyniki ogólnopolskich badań przeprowadzonych na ponad 23 tys. cyklistów. Okazuje się, że aż 2/3 aktywnych użytkowników dwóch kółek posiada prawo jazdy i regularnie jeździ samochodem.


Po pierwsze, portal rowerowa-polska.pl nie istnieje.
Po drugie, portal rowerowapolska.pl nigdy nie opublikował wyników takich badań.
Po trzecie, wspomniany wyżej portal opublikował wyniki kampanii przeznaczonej
Szczególnie dla pieszych którzy nie powinni spodziewać się na chodniku pojazdu który porusza się wzdłuż chodnika


@aarahon: XDDDDD Skoro można zgodnie z prawem to można a jak nie można to nie można ¯\_(ツ)_/¯