Wpis z mikrobloga

KUPUJCIE #!$%@? TE MIESZKANIA, NIE MA NA CO CZEKAĆ.
Tylko szybko bo nam się hajs nie zgadza.
Tako rzecze HRE Investments, dzisiaj na biznes.interia.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://biznes.interia.pl/nieruchomosci/news-z-zakupem-mieszkania-nie-oplaca-sie-czekac,nId,4804159

#nieruchomosci #heheszki #mieszkaniedeweloperskie #inwestycje
belmond324 - KUPUJCIE #!$%@? TE MIESZKANIA, NIE MA NA CO CZEKAĆ.
Tylko szybko bo nam...

źródło: comment_1603267066uVJRXlHZKtKxgtC5Ai286v.jpg

Pobierz
  • 25
@belmond324: No dobra, tez jestem zdania ze nieruchomości stanieją o coś-tam w jakiejś-tam perspektywie, tylko totalnie nie czytajac artykułu a jedynie nagłówek "z zakupem mieszkania nie opłaca się czekać", zgadzam się. Wynika to przecież z prostej matmy.

Mieszkanie w Wawie 500 k za 50 metrów.
Wynajmuje takie za 2500 miesięcznie. Więc mój roczny koszt wynajmu to 30 tysięcy.

30 tysięcy stanowi 6% ceny mieszkania. Więc abym wyszedł na zero na tej
@belmond324: a tak już wyciągam z wersalki pieniądze z walizki bo śpie na 6 cyfrowej kwocie..
XDDDDDD

Kto ma kupić mieszkanie to i tak kupi, kto nie kupi to nie kupi bo go nie stać..

Tak samo jak z nagonką na nowe samochody. Kto ma jeździć autem z salonu ten jeździ teraz. ktoś kto ma auto za 4000zł nie jeździ nim bo lubi tylko dlatego że na takie go stać.
@belmond324: Taki dowód anegdotyczny, więc nie dowód:) Ale od czasu do czasu obserwuję mieszkania w swojej okolicy, a jeszcze lepiej na osiedlu (oddanym w 2016/2017) w #krakow (Zabłocie, więc dzielnica w pewnym momencie stała się mega popularna, teraz mam wrażenie jej czas powoli już mija, bo jest dość blisko centrum, ale zabudowali ją paskudnie, a o ulicach lepiej nie wspominać).

- Rok temu urządzone w sensownym stanie wystawiali ludzie za 16k
@belmond324: Tak się śmiejecie z tych artykułów sponsorowanych ale to prawda. Sam rezerwowałem rok i cztery miesiące temu mieszkanie (miasto nawet nie powiatowe, 25 tysięcy ludzi, satelita Łodzi) a teraz ten sam deweloper sprzedaje identyczne mieszkania już o 1300 pln/metr więcej. Wszystko sprzedaje się zanim zostanie wbity pierwszy szpadel pod budowę. Deweloperzy biją się o działki i ustawicznie usiłują dojść kto jest właścicielem dawnych rolnych nieużytków na terenie miasta.
@radkiewiczmariusz: ofertowa zdoeżała a realna spadła. zobacz że masz wystawione na każdym portalu DWA RAZY WICEJ ogłoszeń kiedy ja szukałem w wawie wg swoich parametwó w grudniu styczniu czy lutym buło po 400 mieszkań teraz jest blisko 1200. a za 2600 mozesz sobie wynajać 50m2 amartamentu w centrum wqarszawy.

Masz wiedzę z money.pl a nie z ofert wystawionych i realnych