Wpis z mikrobloga

@krzych0: jak pracowalem na applu to z calego tego ekosystemu najbardziej siadla mi klawiatura. ciezko ten feel przebic czymkolwiek, a przynajmniej nie spotkalem nic tak przyjemnego. nie bierz tylko krotkiej wersji bez numerycznej bo tego czasem brakuje
@Nie_znany: Do tego musiałbym mieć monitor z portem usb C, wtedy nie ma tematu ale mam monitor z HDMI albo DP więc muszę iść w docka. Nie chce burdelu z przejściówkami i kablami dlatego w grę wchodzą tylko takie z ładowaniem po usb od razu.

@SrubokretUdarowy: dzięki!
@krzych0: one sa niezniszczalne, doskonale wykonane. W biurze sa nieszanowane, nonstop uzywane a wygladaja ciagle jak nowe. W domu uzywam tez wersji BT tej krotkiej bez czesci numerycznej - tez fajna.
@krzych0: używałem swojej ok. trzech lat i dopóki nie zalałem z własnej głupoty przy czyszczeniu to zlego słowa nie powiem. Jak padła doszczętnie to kupiłem nowa chociaż rozważałem jakieś alternatywne opcje. U mnie jedynym argumentem za czymkolwiek innym buła obsługa dwóch i więcej urządzeń ale nie znalazłem ostatecznie nic co by mi pasowało i było tak samo wygodne.
@krzych0: mam tę klawiaturę, ale w wersji krótkiej i powiem Ci, ze jest w pytę.
bardzo przyjemnie się na niej pisze i ogólnie z niej korzysta - dłuższa wersja pewnie jest jeszcze lepsza, bo najbardziej brakuje mi w mojej klawisza "delete" i trzeba wciskać fn+bksp no ale można się przyzwyczaić ( ͡° ͜ʖ ͡°)