Wpis z mikrobloga

Serio dziwią mnie osoby jadące po rolnikach że protestują, utrudniają ruch itp.
Czy wy nie widzicie jak w tym kraju zrobiło się nie do życia?! Czy wy do #!$%@? jesteście jak te żaby które można ugotować powoli podkręcając temperaturę wody? Jebią nas wszystkich każdą kolejną durną ustawą która jak nie wyciąga od nas kasy to pluje na naszą wolność. Robią z nami co tylko chcą a naród na wszystko się godzi jak stado baranów. W przypadku rolników po prostu pękła gdzieś już bariera tolerancji tego stanu. Życzę sobie by ich (nasze) protesty dały początek ogólnopolskiemu bojkotowi przeciwko arogancji wszystkich świń przy korycie na Wiejskiej.
Obudźmy się wreszcie.

#rolnictwo #polska #strajk #protest #polityka
  • 41
@tomy86: Nikt normalny nie robi protestów blokując ruch, gdyby chcieli przekonać społeczeństwo powinni zablokować domy polityków, bazy wojskowe i siedziby resortów siłowych i Nowogrodzką a nie wkurzać resztę społeczeństwa, no ale jak AgroUnia za tym stoi to co można poradzić
PS. Niech lepiej sprawdzą Kołodziejczaka i jego związki z obecną władzą bo ciekawe rzeczy mogą wyjść( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chianski: @nunu85: @Aik32fr45yd: @tomy86:
Do wszystkich tych ta wiadomosc co piszą ale głupie te rolniki sami se wybrali to teraz niech mają. Racja wybrali, racja byli naiwni ale #!$%@? ludzie jak was ruchają w dupe to wy zamiast się postawić to a dobra niech ruchają mój błąd. Przeciez to można zmienić wcześniej niż dać się ruchac kolejne lata ale Polski głupi podzielony naród teraz będzie tylko powtarzał alw
@nunu85: To będą mieli okazje naprawić swój błąd za 3 lata, o ile nic się nie zmieni. Teraz morda w kubeł, suweren zdecydował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PABLO__ESCOBAR Sorry, ja robiłem co mogłem (czyt. namawianie osób do porzucenia głosowania na rzecz PiSu - z kilkunastoma osobami mi się udało po paru latach), tymczasem chłopy małorolne razem ze starymi dziadami #mimowszystkoduda i wielkie zdziwienie, że wszyscy mają ich
@tomy86: Nie, nie uważam za fair i nawet nie neguję protestów( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko niech się ogarną i nie wkurzają reszty społeczeństwa bo każdy kto jeździ droga będzie się na rolników #!$%@?ł a nie na Mateuszka czy Ardanowskiego, niech zrobią tak że nacisną zbyt mocno na Morawieckiego (nie wiem wywalą gnój pod jego domem, przynajmniej się dowie resztę społeczeństwa gdzie mieszka) a niech nie idą na
@CourtMarshal: okej jak wybiorą inna władzę i ona popełni jakis błąd to też będę pisał tak jak Ty, "głosowaliście to teraz morda w kubeł, będą nam kazali skoczyć z mostu to skaczemy bo tak każą ¯\_(ツ)_/¯
P. S nie nie głosowałem na pis mimo to popieram rolników teraz
@Aik32fr45yd: Rolnicy poszli trochę okrężną drogą z tymi protestami. Blokowanie dróg ich zdaniem ma owszem #!$%@?ć społeczeństwo ale ich zamiarem było by to #!$%@? przeszło nie na samych protestujących a na osoby winne za to że protesty się odbywają. Uwierzcie mi ze rolnicy nie robią protestów bo jesienią mają więcej wolnego czasu i to taka rozrywka by przy okazji przepalić traktor.
@tomy86: No właśnie, obudźmy się. Ci tzw. rolnicy działają na szkodę naszego kraju. Jakby prześwietlić ich i ich rodziny to okazałoby się, że są to wyłącznie oburzeni beneficjenci słusznie minionego systemu komunistycznego, być może nawet byli SBecy i UBecy, którzy teraz kwiczą bo nie będą mogli dłużej tuczyć się na swoich lewych interesach. Pora wziąć za mordę rolniczą kastę i pokazać im, że w państwie prawa nie ma zgody na to,
@HrabiaTruposz: XDDDD zejdz na ziemie czlowieku jaka kasta , to sa ludzie ktorze codziennie rano wstaja od tylu lat i krowy doja , jakie kasty co ty gadasz. Wszedzie widzicie spiski i jakies organizacje mafijne a tutaj ludzie po prostu sie nie zgadzaja z tym ze zostali oszukani. A mleczko od krowki i chlepek to smaczny ale najlepiej sciagnac z zagramanicy wszystko ¯\_(ツ)_/¯
@PABLO__ESCOBAR: Większość z nich krowy i gospodarstwa dostała w spadku od komuszej władzy za lizanie czerwonym cholewek i strzelanie z ucha. Banda cwaniaków i konfidentów która przez lata uwłaszczała się na polskim łonie. Ale już niedługo, PiS wreszcie dobiera się im do tyłka, a te ustawy to pierwszy krok do oczyszczenia naszego rolnictwa ze wschodnich wpływów. Przed rolniczą kastą ani kroku w tył!