Wpis z mikrobloga

Nie potrzebuję tych pieprzonych jajek, ale czuję jakby mi ktoś pieprzną mokrą szmatą w twarz.

Produkt tanszy, ale tylko w godzinach dla seniorow - juz same one sa wystarczajaco wkurzajace.

Jestem w tej grupie klientow ktora robiac zakupy wyjezdza pelnym wozkiem i poczulem sie gorszym, mniej pożądanym klientem niz starzec idacy po 6 plasterkow szynki i kajzerki.

Skoro kaufland dyskryminuje ze wzgledu na wiek, to niech sie pieprzą.

#koronawirus
#kaufland #covid19
maniac777 - Nie potrzebuję tych pieprzonych jajek, ale czuję jakby mi ktoś pieprzną m...

źródło: comment_1603344876lmtjMy2uXt4CSoRyxE8Ghx.jpg

Pobierz
  • 24
@WaveCreator: przecież o to mi chodzi xD Że mnóstwo razy tu był płacz o to, że student gdzieś ma taniej, że laski mają darmowy wstęp na dyskotekę itd. i wojownicy internetu zgłaszali takie przypadki "żeby ktoś wreszcie się tym zajął" - po prostu ciekawe, czy tym razem też wykopki wymuszą jakąś reakcję.
moze to nie jest dyskryminacja ale zachetna dla seniorow, caly czas narzekacie ze stare baby chodza odo sklepu poza godzinami dla seniora, to moze to ich przyciagnie....


@muzik: to w moim odczuciu jest dyskryminacja. Skutek może tej dyskryminacji moze być taki jak opisujesz, ale nie zmienia to mojego odczucia ze to dyskryminacja.