Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z padem na #pc otóż gram na padzie od #ps4 i mam problem z przedłużaczem usb. Używałem już dwóch różnych przedłużaczy i za każdym razem podpinam do tego przedłużacza kabel USB-A i ten krótki kabel (jak od ładowarki) idzie do pada. Problem jest taki, że jak podłącze pada samym USBA to windows go wykrywa, ale żeby wygodnie grać na kanapie nie moge go używać, bo ma z 1 metr długości. Jak podłączam przez przedłużacz to windows wywala, że "nie rozpoznaje urządzenia". I teraz pytanie jaki do #!$%@? mam kupić przedłużacz żeby to działało? potrzebuje pewnie jakiś z 3m długości jak nie 5.
#gry #pcmasterrace
  • 6
@ktryb: próbowałem z dwoma odbiornikami bluetooth, ale za każdym razem jak się oddalilem to po jakimś czasie zrywał połączenie, także nie dało się specjalnie grać. Albo łapał duże opóźnienia.
próbowałem z dwoma odbiornikami bluetooth, ale za każdym razem jak się oddalilem to po jakimś czasie zrywał połączenie,


@DeafSilence: Ja używam takiego do kompa od prawie 2 lat. Mam podłączone równocześnie dwa pady od xbox one i głośnik BT i śmiga elegancko. Tylko protip taki że nie mam go wpiętego z tyłu kompa pod biurkiem, ale do huba usb NA biurku, sporą różnicę mi to zrobiło przy połączeniu.

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/pozostale-akcesoria-komputerowe/adapter-bluetooth-asus-usb-bt400-4-0