Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy Sony potwierdziło na ps5 lub coś wyciekło na temat odpowiednika quick resume z xboxa?

Dla mnie jako osoby która w ciągu dnia ma max godzinę na granie, wchodzi gra jedna misje + jeden mecz w Fifie to może być coś fajnego (nie mówię że jakiś super gamę changer ale...), szczególnie że na konsoli od ms ma to działać nawet z wyłączonej konsoli.

#ps4 #ps5 #xbox #xboxone #xboxseriesx
  • 11
@Shashek: Nie potwierdziło, ale wynika to z tego nagrania UI interfejsu, jest tam na dole coś takiego jak "Switcher" z ikonką gry. Prawdopodobnie służy to do szybkiej zmiany gierki. W dodatku przy odpalaniu Destruction All Stars system ne pyta czy na pewno chcesz wyłączyć bieżącą grę, jak to ma miejsce na PS4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AdrianJ: wlasnie widziałem jakieś wieści sprzed tygodnia o jakimś patencie który miałby działać w ten sposób, ale nie było to 100proc jednoznaczne. Thx :v
@Shashek Quick resume? Pierwszy raz o tym usłyszałem. Ciekawa opcja, ale czy potrzebna? Znając życie zamiast wciągnąć się w rozgrywkę, będziesz śmigać między grami, w nic porządnie nie zagrasz, a godzina minie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Madnesh a ci dalej swoje, quick resume to nie tylko przełączanie się między grami.

Nawet jak grasz w 1 grę to możesz normalnie wyłączyć konsolę (nawet jak prądu zabraknie) i przy następnej sesji odrazu jesteś tam gdzie skończyłeś bez wczytywania, wybierania save itp.
@Madnesh dobra nie będę nikogo przekonywał, dla mnie to funkcja zdecydowanie na +, widzę szereg zastosowań w moim przypadku i tyle, a jak komuś nie potrzeba to tego nie użyje.

Lepiej mieć wybór niż go nie mieć.