Wpis z mikrobloga

@paulinsien: no krew leci szybko, ihmo jak oddajesz od nie dawna jak widzę to jednak nie staraj się pobijać tego czasu, przy szybkim pompowaniu prawdopodobieństwo że padniesz przy oddawaniu się zwiększa, ja przeciętnie pompuje 10 minut
@paulinsien: no no tylko mówię, a i tak ci po części można by rzecz zazdroszczę, mi raz na kilka donacji, robi mi się po oddaniu słabo, nie na tyle by upaść, i przechodzi mi to po 5 minutach ale jednak.
Nie zapomnij opić się wody przed oddaniem
@paulinsien: w ogóle witam na pokładzie bo kobit oddających krew wcale nie ma tak dużo, próbowałem zachęcić moje siostry, ale one się boja, także uznałem że nie ma sensu, choć w i h przypadku po oddaniu 5 litrów, otrzymuje się fajne bonusy, szczególnie istotne w nfzcie( ͡° ͜ʖ ͡°) to
@sindram zawsze pije dużo wody, a przed oddawaniem jeszcze więcej () ostatnio chwilę mroczki miałam jak po schodach na skm weszłam, ale napilam się wody i się uspokoiło, tak czy siak sama nigdy nie wracam
@sindram ja sobie postanowiłam, że jak 5l oddam to tatuaż zrobię ((oo)) ale lekarz powiedział, że w tym roku mam już nie przychodzić bo hemoglobinę na styk dzisiaj miałam