Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nie wiem, jak wygląda wychowanie w innych krajach ale w Polsce chyba najbardziej powszechny jest system wychowawczy oparty na wyżywaniu się na dziecku za wszelkie życiowe frustracje. Bezrefleksyjnym powtarzaniu błędów wychowawczych własnych rodziców. Agresja psychiczna, fizyczna, motywacja negatywna, polegająca na ciągłym umniejszaniu, podważaniu umiejętności, podmiotowości oraz wzbudzaniu kompleksów. Czytam, słucham i obserwuje co działo lub nadal dzieje się w wielu domach. Dużo widać też po memach, które nie biorą sie znikad, szczególnie, że tak wiele osób sie z nimi utożsamia.
  Ty to zawsze, popatrz na siebie, a inni to już umieją, ty nie jesteś inni, nie pyskuj, nie dyskutuj, jesteś pod moim dachem i masz robić co ci każę, zawsze robisz źle, ojca/matke do grobu wtrącisz, jesteś beznadziejny/a, czemu nie piątka?, ucz sie bo będziesz ulice zamiatać, kto cie zechce takiego/taką, jak mozesz tego nie rozumieć, syn/córka sąsiadki jest grzeczny/a a ty?, masz robić co ci każę bez dyskusji.

  Wyrastają ludzie nieprzystosowani, bez odwagi do podejmowania wyzwań, do podejmowania decyzji, bo przecież i tak wszystko spierdolą, jak zawsze, bo oni zawsze robią wszystko chujowo, tak powtarzali rodzice. Dają sobą pomiatać, za odrobinę czyjej akceptacji, by poczuć, że wreszcie są w czymś dobrzy, lubiani. Chociaż po takim praniu mózgu to nawet okazywana przez kogoś sympatia może być podejrzana, więc lepiej trzymać sie na dystans.

  Ale się wkurwiłam jednym postem przeczytanym na fb, stąd ten wysryw, którego i tak nikomu się nie zechce doczytać. xD
  pokaż całość

  odpowiedzi (42)

 • avatar

  Co ta julka plecie xD Facet też dostanie kase jak wysprząta mieszkanie albo zmyje naczynia czy ugotuje obiad?
  To ta sama która dostała się do rady strajku kobiet bo jej chłopak ustąpił miejsca xD
  #bekaztwitterowychjulek #bekazlewactwa #przegryw #logikarozowychpaskow #protest #szarpankizzyciem pokaż całość

  odpowiedzi (88)

 • odpowiedzi (32)