Wpis z mikrobloga

@UberWygryw: to bylo w jakims filmie na youtube, chyba Jordan Peterson to mowil. Idziesz ulica, rozgladasz sie: widzisz chodnik, ulice, lawki, latarnie, biurowce, pod ziemia linie metra, kanalizacje itd. Koniec koncow wszystko to jest zbudowane meska reka (albo 99%). Kobiety moga i potrafia pracowac umyslowo, ale te ciezka fizyczna robote w brudzie, smrodzie, a czesto i z narazeniem zdrowia lub zycia wykonuja chlopy. Jedna z rzeczy, ktora mnie najbardziej denerwuje u
@bord0:

to bylo w jakims filmie na youtube, chyba Jordan Paterson to mowil. Idziesz ulica, rozgladasz sie: widzisz chodnik, ulice, lawki, latarnie, biurowce, pod ziemia linie metra, kanalizacje itd. Koniec koncow wszystko to jest zbudowane niemiecką reka (albo 99%). Polacy moga i potrafia pracowac, ale kradną. Jedna z rzeczy, ktora mnie najbardziej denerwuje u ludzi jest gdy obrazaja sie na fakty. Mysla, ze jak bardzo mocno cos zaneguja, to nagle zmieni
@UberWygryw: Stwierdzenie: Polacy kradna jest prawdziwe. Nikt nie broni wejsc jednak w szczegoly. Powiedz ilu Polakow kradnie? 1%, 5%, 50%? To sie nazywa logika rozmyta. Rzadko jest w zyciu tak, ze jakies stwierdzenie jest w 100% prawdziwe albo w 100% falszywe, ale jedno stwierdzenie moze byc bardziej prawdziwe od drugiego. Moje stwierdzenie jest prawie calkowicie prawdziwe, a twoje prawie calkowicie falszywe, mimo ze z logicznego punktu widzenia mowisz prawde. Gdybym powiedzial: