•  

Dzisiaj zaczynam przygodę z #medytacja. Gdyby ktoś był chciał, za jakiś czas dam znać czy zauważyłem jakieś zmiany u siebie.

•  

@Re_mi: około dwóch trzech miesięcy codziennej praktyki to w większości przypadków minimum czasu

+: Re_mi, SVCXZ
    •  

@Re_mi: ja dwa miesiące temu zacząłem medytować codziennie + staram się praktykowac mimdfulnes jak najczęściej i juz widzę pierwsze zmiany. Ogolnie powodzenia i wytrwałości :-)

+: Re_mi
    •  

@bungoo: Jakie zmiany u siebie zaobserwowałeś?

•  

@Re_mi: z takich praktycznych rzeczy to rzeczy które mnie stresowały stresują mnie mniej albo w ogóle. Zawsze je odkładałem na ostatnią chwilę i sie stresowałem bardziej, a teraz po prostu je robię (to też nie oznacza że się w ogóle nie stresuje, bo tak nie jest) Kilka razy złapałem taki dziwny stan, że po prostu w sekundę stałem się szczęśliwy i trudno mi określić z jakiego powodu. Chyba z tego, że po prostu jestem, jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało xD
      Ogolnie czuję, że zaczął się zmieniać mój pogląd na świat, ale jeszcze tego do końca nie uchwyciłem i nie umiem opisać. Tak jakby ktoś zdjął mi jakiś filtr z oczu, chociaz czuję że podobnych filtrów jesscze jest bardzo dużo. I jeszcze zauważyłem teoche innych pomniejszych rzeczy, bardziej takich przebłysków.
      Zacząłem medytować, żeby zmniejszyć stres, ale widzę teraz, że to wpływa na wieeeele innych aspektów zycia

•  

@Re_mi totalny chillek, medytowalam narazie mniej niz 10 razy ale uwielbiam to doswiadczenie, totalny chill CHIIIIILLL i spokój jakby znikąd.

Medytowalam w kilka osob i tez jest to inne ale rownie ciekawe doswiadczenie, przeplyw energi, dwa razy czułam aż parzenie z ciepła na dłoni.

W trakcie głębokiego stanu zadaje pytania i.. dostaje odpowiedzi :)

ogólnie lepiej nie pytac tylko eksplorowac samemu Miras!!

powodzenia!!

+: Re_mi