Wpis z mikrobloga

  • 211
Mirki, moi rodzice są zarażeni i tata ciężko przechodzi.. gorączka, kaszel, duszności. O 15 bylo pogotowie i stwierdzili niską saturację, tata dostał jakiś zastrzyk po którym mu się lepiej oddycha ale jednocześnie został skierowany do zakaźnego do Szczecina i teraz czekają na karetkę.. o 15 miała być za 13h, a teraz jest informacja ze o 5 rano. Proszę Was o wsparcie myślą, bo się martwię żeby nie powiedzieć że boję. Dbajcie o siebie i rodziny, proszę. Tata zdrowy i silny mężczyzna, 53 lata. #koronawirus #zalesie
  • 25
  • 0
@angela09 Mama całą noc przy tacie i wyczekują karetki już 17h. Samopoczucie ogólnie bez zmian, duszności jak wstanie do toalety, bardzo duże osłabienie i zimne poty ale przynajmniej minęła gorączka. Tak jak pisałem wyżej, nikt nie odbiera telefonów i są zdani na siebie. Nie wiem czy to iuz to przeciążenie systemu czy po prostu olewcze podejście dyspozytorów.
  • 0
@lukaszzz tata na szczęście raczej nie ma stanu kwalifikujące na OIOM, a wiadomość że 1/5 ludzi umiera niezbyt pocieszająca :) ale wiem, że takie są fakty i z nimi się nie dyskutuje.

Jak zobaczę kogoś bez maseczki kto mi powie że wirusa nie ma to dostaje wychowawczego w tył głowy i kopa w dupe.
tata na szczęście raczej nie ma stanu kwalifikujące na OIOM, a wiadomość że 1/5 ludzi umiera niezbyt pocieszająca :) ale wiem, że takie są fakty i z nimi się nie dyskutuje.


Kochana fakty są takie, że umieralność na COVID jest mniejsza niż 1%, także Twój tata z pewnością należy do tej drugiej większości :)
  • 9
@deusvult_
@mkwiatek
@fertus
@kisieliciastka
@lukaszmarynczak
@LowSkillah
@lukaszzz
@PanNocebo
@PsychoKid
@angela09
@Ysior
@Locati
@ks2m
Dzień dobry wszystkim, przede wszystkim dzięki za wsparcie jeszcze raz. Z tatą już lepiej, w piątek około 20.00 został przyjęty na oddział i podłączony pod tlen. Już mam z nim kontakt, wielka ulga. Zobaczymy ile jeszcze poleży ale wszystko jest na dobrej drodze. Uważajcie na siebie, miłego poniedziałku!