Wpis z mikrobloga

pewnie że przegieli. Mogli być neutralni w tej kwestii, wybrali najgorsza opcje. Każdemu zdrowomyslacemu się lampka ostrzegawcza zapaliła, co to za ludzie, p jakich poglądach :) tego już nie odwrócą.


@ravau: Ty myślisz zdrowo tak? Jprdl kolejne potwierdzenie że wykop to zbiorowisko regularnych kretynów.
Mogli być neutralni w tej kwestii, wybrali najgorsza opcje.


@ravau: Nie mogli, bo to jeden z ich priorytetów.

Każdemu zdrowomyslacemu się lampka ostrzegawcza zapaliła, co to za ludzie, p jakich poglądach :) tego już nie odwrócą.


@ravau: Wyborcy Konfederacji oburzeni tym co się teraz stało muszą rzeczywiście bardzo zdrowo myśleć, skoro lampka zapaliła im się dopiero wtedy, gdy zrobili to, co obiecali, a nie wtedy, kiedy to obiecywali. ¯\_(ツ)_/¯

Tak
@ZygmnuntIgthorn: to że ktoś coś mówił, pokazywał swoją piątkę, zapewniał, nie musiało być równoznaczne z tym, że spełnia obietnice. Zresztą, na tym polega politykowanie w naszym kraju, mówić jedno, robić drugie.

Więc jako sympatyk partii, nie zgadzający się z wszystkimi poglądami, postulatami, mogłem zakładać, że jednak nie dotrzymają słowa w tematach antyaborcyjnych?
@ravau: @ravau: Dziwne jest to, że oni sie z takimi pogladami nie ukrywali. W głównym programie wyborczym Bosaka było, że chce zdelegalizować aborcje, konstytucje podporzadkowac etyce kościelnej i tak 30 stron takich fantazji konstytucyjnych. W wywiadzie przed wyborami mówił, że noszenie 9msc ciazy z gwałtu nie jest dla kobiety problemem. Jak mówiłam o tym ich wyborcom to wgl to do nich nie docierało, było tylko, że przecież niskie podatki, zabranie
to że ktoś coś mówił, pokazywał swoją piątkę, zapewniał, nie musiało być równoznaczne z tym, że spełnia obietnice. Zresztą, na tym polega politykowanie w naszym kraju, mówić jedno, robić drugie.


@ravau: Ja rozumiem na czym polega politykowanie, ale to były ich główne postulaty, fundamenty rzekłbym.

Więc jako sympatyk partii, nie zgadzający się z wszystkimi poglądami, postulatami, mogłem zakładać, że jednak nie dotrzymają słowa w tematach antyaborcyjnych?


@ravau: Jak widać nie
@dobrzecisiewydaje: Najpierw lampka ostrzegawcza mi się zapaliła kiedy podważali istnienie pandemii a teraz ich zgodne stanowisko w sprawie aborcji to dla mnie gwóźdź do ich trumny. O ile wiedziałem jak radykalni są narodowcy o tyle liczyłem że odłam wolnościowy skupi się głównie na ekonomi i nie bedzie się pchał w sprawy światopoglądowe. Zawiodłem się.
@keisyr: Wszyscy poslowie tej partii podpisali sie wraz z innymi zamordystami z PiS oraz kilku z PSL w pismie skierowanym przez poslow do TK. Partia "wolnosciowa" strzelila sobie w kolano. Wylew hejtu na ich portalach spolecznosciowych przybral ogromna skale, stracili mase wyborcow.