Wpis z mikrobloga

GŁÓWNA ANKIETA WYKOPU Vo. 4

Nadszedł kolejny czas uporządkowania dotychczasowej wiedzy o społeczeństwie vipok.ua

Pytanie - Ile miesięcznie #niebieskipasek MUSI generować gotówki (w PLN) żeby z NPC magicznie stał się dla #rozowepaski człowiekiem czy nawet mężczyzną?

Zapraszam do burzliwej dyskusji

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw #psychologia #zwiazki #pytanie #podrywajzwykopem #tinder #ankieta

Odp.?

  • Średnia krajowa 8.8% (15)
  • 5k netto 20.5% (35)
  • 7,5k netto 14.0% (24)
  • 10k netto 12.9% (22)
  • 15k netto 7.6% (13)
  • powyżej 20k netto 36.3% (62)

Oddanych głosów: 171

  • 9
@smutny_login: 5k netto to ledwie powyżej średniej krajowej. Wrażenie zaczyna robić dopiero odstawienie średniej. Wg mnie 7.5k.
ps. tak, wiem że średnia krajowa jest śmiesznością, ale wytłumaczcie to Julce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pwone: w procentach to wygląda obiecujaco, ale przyznasz, że między 100 tys a 143 tys są zupełnie inne możliwości (a to też 43 %) niż między 3,5 a 5. Za 3,5 to ja bym z łóżka nie chciał wstawać, za 5 wstawał bym, ale...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TypowyZakolak: 5k netto to ledwie powyżej średniej? Przecież średnia to jakieś 3.5k netto. 43% więcej to "ledwo powyżej"?

@pwone:

Ale właśnie chodzi o to, że dla wspomnianej "Juleczki" 43% w przypadku "tak małej" kwoty nie zrobi różnicy.
@TypowyZakolak: A skąd Julka ma wiedzieć ile zarabiasz? ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeden zarabia średnią i się lansuje samymi Calvin Klein, Tommy i inne Bossy. A drugi zarabia 7-10k albo i lepiej, a ubiera się normalnie i nie szpanuje, bo woli oszczędzać i rozsądnie gospodarować pieniędzmi.